kandydatów

Etat Elektryk

Firma: PPHU AVIKON miejsce pracy: Ruda Śląska

Ogłoszenie numer: 5762847, z dnia 2021-10-13

P.P.H.U. AVIKON Adam Woźnica

Avikon jest firmą z wieloletnim doświadczeniem w zakresie projektowania i wykonawstwa instalacji energetycznych, elektroenergetycznych oraz sieci teletechnicznych.

Poszukujemy 2-3 osób na stanowisko

Elektryk

Miejsce pracy: śląskie / Ruda Śląska

Opis stanowiska

  • Wykonywanie instalacji elektrycznych nn i sn
  • Wdrożenie uruchomienie maszyn i urządzeń.
  • Prefabrykacja Rozdzielni NN

Wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe
  • Uprawnienia SEP do eksploatacji urządzeń o napięciu do 1 kV
  • Mile widziane prawo jazdy kat. B
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Znajomość zagadnień branży elektrycznej

Oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • Wdrożenie w zakresie wykonywanych obowiązków
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • Miłą atmosferę pracy w stale rozwijającym się przedsiębiorstwie

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 13-10-2021
Wyświetleń: 173