kandydatów

Etat Elektryk zakładowy

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Tychach miejsce pracy: Bieruń

Powiatowy Urząd Pracy w Tychach
Elektryk zakładowy
Miejsce pracy: Bieruń
Numer: StPr/21/1413
OBOWIĄZKI:
regeneracja i naprawa urządzeń elektrycznych, elektronicznych, automatyki i pomiarów zgodnie z dokumentacją, znajomość zagadnień sterowania i pomiarów, praca elektryczne i pomiarowe, obsługa urządzeń elektrycznych i elektronarzędzi
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Uprawnienia: Eksploatacja urządzeń, instalacji i sieci o napięciu znamionowym powyżej 1 kV
Uprawnienia: umiejętność pracy w zespole
Uprawnienia: Obsługa urządzeń pomiarowych
Uprawnienia: czytanie schematów elektrycznych

Wymagania inne:

Wykształcenie min. zasadnicze zawodowe, uprawnienia do obsługi i eksploatacji urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych o napięciu do 20kV, mile widziane doświadczenie w pracy w służbach utrzymania ruchu, umiejętność pracy w zespole, czytania rysunku i schematów elektrycznych, posługiwania się przyrządami pomiarowymi, znajomość zagadnień dotyczących automatyki przemysłowej, gotowość do pracy w systemie czterobrygadowym.

Miejsce pracy:

Bieruń

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tychach