kandydatów

Etat Automatyk

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Świętochłowicach miejsce pracy: Gliwice

Powiatowy Urząd Pracy w Świętochłowicach
Automatyk
Miejsce pracy: Gliwice
Numer: StPr/21/0822
OBOWIĄZKI:
serwisowanie urządzeń automatyki przemysłowej, nadzór nad pracą linii produkcyjnych maszyn i urządzeń od strony automatyki, utrzymanie ciągłości i sprawności maszyn i urządzeń, wykonywanie niezbędnych pomiarów parametrów charakterystycznych dla pracy układów automatyki, wykonywanie regulacji lub korekty ww. parametrów, usuwanie awarii urządzeń, prowadzenie i nadzór nad dokumentacją techniczną, analiza przyczyn powstawania awarii oraz podejmowania środków zapobiegawczych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak, kierunek: (kierunek - automatyka, elektronika, elektrotechnika, mechatronika)
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, techniczne, kierunek: kierunek - automatyka, elektronika, elektrotechnika, mechatronika
Uprawnienia: czytanie rysunku technicznego

Wymagania inne:

s, wykształcenie wyższe techniczne lub średnie techniczne (kierunek - automatyka, elektronika, elektrotechnika, mechatronika), znajomość programowania i diagnostyki sterowników przemysłowych PLC i napędów przekształtnikowych, znajomość układów elektroniki cyfrowej i analogowej, uprawnienia SEP do 1kv, umiejętność czytania dokumentacji technicznej, znajomość języka angielskiego mile widziana, samodzielność, odpowiedzialność i dobra organizacja pracy, Pracodawca deklaruje: pakiet socjalny, dofinansowanie do wypoczynku, nagrody jubileuszowe, prywatna opieka medyczna finansowana przez pracodawcę, PPE w całości finansowane przez pracodawcę, karta Multisport, szkolenia podnoszące kwalifikacje, ciekawe wyzwania zawodowe

Miejsce pracy:

Gliwice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Świętochłowicach