kandydatów

Etat Operator maszyn - wydział blach, taśm i odlewni

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Świętochłowicach miejsce pracy: Gliwice

Powiatowy Urząd Pracy w Świętochłowicach
Operator maszyn - wydział blach, taśm i odlewni
Miejsce pracy: Gliwice
Numer: StPr/21/0825
OBOWIĄZKI:
obsługa urządzeń produkcyjnych: prostarek do blach, nożyc gilotynowych, linii do prostowania i wzdłużnego rozkroju taśm, transport wydziałowy przy użyciu suwnic sterowanych z poziomu 0, załadunek wsadu do pieców topielnych, nadzór nad pracami topienia i odlewania
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, techniczne, kierunek: kierunek - automatyka, elektronika, elektrotechnika, mechatronika

Wymagania inne:

p, mile widziane wykształcenie zawodowe, mile widziane uprawnienia do obsługi suwnic z poziomu 0, dobra organizacja pracy, skrupulatność, sumienność, dokładność, umiejętność pracy w zespole, chęci do pracy, zaangażowania w powierzone zadania, Pracodawca deklaruje: pakiet socjalny, dofinansowanie do wypoczynku, nagrody jubileuszowe, prywatna opieka medyczna finansowana przez pracodawcę, PPE w całości finansowane przez pracodawcę, karta Multisport, szkolenia podnoszące kwalifikacje, ciekawe wyzwania zawodowe.

Miejsce pracy:

Gliwice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Świętochłowicach