kandydatów

Etat Pracownik techniczny konserwator

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Świętochłowicach miejsce pracy: Gliwice

Powiatowy Urząd Pracy w Świętochłowicach
Pracownik techniczny konserwator
Miejsce pracy: Gliwice
Numer: StPr/21/0826
OBOWIĄZKI:
bieżąca konserwacja i utrzymanie techniczne nieruchomości tzw. "Złota Rączka", naprawy i usuwanie drobnych awarii wod.-kan., elektrycznych, grzewczych, ślusarskich, mechanicznych, hydraulicznych, wykonywanie drobnych prac budowlano-remontowych, malarskich itp., współpraca w zakresie utrzymania stanu technicznego budynku firmy i terenu do niej przyległego, wykonywanie prac zleconych przez przełożonego w zakresie dbania o infrastrukturę WMN Łabędy S.A.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Konserwator części / sprzętu
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, techniczne, kierunek: elektryk, elektronik, automatyk, mechanik, hydraulik,

Wymagania inne:

z, znajomość zagadnień z zakresu drobnej mechaniki, konserwacji, elektryki, hydrauliki, uprawnienia elektryczne, eksploatacyjne, kwalifikacje zawodowe lub doświadczenie do wykonywania pracy na powyższym stanowisku, dobra organizacja pracy, skrupulatność, sumienność, dokładność, umiejętność pracy w zespole, chęci do pracy, zaangażowania w powierzone zadania, Pracodawca deklaruje: pakiet socjalny, dofinansowanie do wypoczynku, nagrody jubileuszowe, prywatna opieka medyczna finansowana przez pracodawcę, PPE w całości finansowane przez pracodawcę, karta Multisport, szkolenia podnoszące kwalifikacje, ciekawe wyzwania zawodowe

Miejsce pracy:

Gliwice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Świętochłowicach