kandydatów

Etat Pielęgniarka oddziałowa

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach miejsce pracy: Katowice

Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach
Pielęgniarka oddziałowa
Miejsce pracy: Katowice
Numer: StPr/21/2738
OBOWIĄZKI:
- Zakres obowiązków:1. Organizowanie, przydzielanie i nadzorowanie pracy pielęgniarek na poszczególnych zmianach stosownie do kwalifikacji personelu oraz liczby i stanu zdrowia pacjentów,2. Ścisłe współdziałanie z zespołem lekarskim i przekazywanie informacji podległemu personelowi.3. Zamawianie posiłków i nadzorowanie żywienia pacjentów na Oddziale,4. Nadzór nad prawidłowością prowadzenia i zabezpieczenia dokumentacji medycznej w części dotyczącej obsługi pielęgniarskiej.5. Przeprowadzanie instruktażu stanowiskowego dla pracowników w zakresie bhp oraz nadzorowanie przestrzegania tych zasad w celu zabezpieczenia pracowników przed wypadkami przy pracy. 6. Opracowywanie harmonogramów czasu pracy i dokonywanie rozliczenia czasu pracy w okresie rozliczeniowym obowiązującym w Szpitalu,7. Organizowanie zaopatrzenia Oddziału w leki, materiały medyczne i medyczny sprzęt jednorazowy.8. Wprowadzanie nowoprzyjętych pracowników w zakres realizowanych zadań i nadzór nad przebiegiem ich adaptacji w zespole,9. Ustalanie harmonogramów i zakresu szkoleń dla pracowników Oddziału,10. Dokonywanie okresowej oceny pracy podległego personelu,11. Wnioskowanie w sprawach: przyjmowania i zwalniania pracowników, awansów, nagród i premii oraz kar regulaminowych.- Obowiązki pielęgniarskie 1. Planowanie i realizowanie opieki pielęgniarskiej stosownie do stanu zdrowia pacjenta oraz zgodnie z obowiązującymi standardami postępowania,2. Wykonywanie czynności diagnostycznych w tym dokonywanie pomiarów podstawowych parametrów życiowych,3. Czynności związane z planowym przyjęciem pacjenta na Oddział, w tym: przygotowanie i prowadzenie dokumentacji medycznej, pobieranie krwi pacjentom do zabiegów, zakładanie wkłuć obwodowych pacjentom do zabiegów, przygotowanie do zabiegów.4. Wykonywanie zleceń lekarskich,5. Przygotowanie pacjentów do badań diagnostycznych,6. Pobieranie materiałów do badan diagnostycznych,7. Dokumentowanie wszystkich czynności wykonywanych przy pacjencie, przebiegu procesu pielęgnowania, wykonywanych zabiegów, wyników obserwacji oraz rozpoznanych problemów pielęgnacyjnych,8. Promowanie zachowań prozdrowotnych,9. Przestrzeganie praw pacjenta i zasad etyki zawodowej,10. Dbałość o ład i porządek w miejscu pracy oraz aparaturę i sprzęt medyczny,11. Dbanie o powierzone mienie,12. Przestrzeganie obowiązujących procedur w zakresie zakażeń szpitalnych,13. Udzielanie pierwszej pomocy w stanach zagrożenia życia,14. Czuwanie nad bezpieczeństwem chorych i osób przebywających na Izbie Przyjęć,15. Wykonywanie innych czynności nie ujętych w niniejszym zakresie a zleconych przez przełożonego. - Godziny pracy: 7:35-14:35 lub 12:00-19:00
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
Uprawnienia: Umiejętność obsługi urządzeń biurowych
Uprawnienia: Dobra organizacja pracy własnej
Uprawnienia: Komunikatywność
Uprawnienia: Znajomośc pakietu Office
Uprawnienia: Umiejętność obsługi komputera

Wymagania inne:

Wymagane wykształcenie min. średnie zawodowe w specjalizacji w dziedzinie pielęgniarstwa ratunkowego. Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku. Wymagany kurs kwalifikacyjny pielęgniarstwa ratunkowego. Wymagana umiejętność obsługi aparatury medycznej.

Miejsce pracy:

Katowice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

5 500 - 6 650 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach