kandydatów

Etat Magazynier w magazynie depozytowo - likwidacyjnym

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach miejsce pracy: Katowice

Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach
Magazynier w magazynie depozytowo - likwidacyjnym
Miejsce pracy: Katowice
Numer: StPr/21/2721
OBOWIĄZKI:
- Szczegóły dot. oferty dostępne są na stronie Izby Administracji Skarbowej w Katowicach: https://www.slaskie.kas.gov.pl/izba-administracji-skarbowej-w-katowicach/ogloszenia/nabor/oferty-pracy- Izba Administracji Skarbowej w Katowicach Dyrektor poszukuje kandydatów na stanowisko:Magazynier w Pierwszym Referacie Wsparcia Magazyn Depozytowo-Likwidacyjny- Stanowisko z grupy stanowisk pomocniczych zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 2 lutego 2010 r, z późn.zm. w sprawie zasad wynagradzania pracowników niebędących członkami korpusu służby cywilnej zatrudnionych w urzędach administracji rządowej i pracowników innych jednostek- Wymiar etatu: 1 etat- Liczba stanowisk pracy: 1- Adres urzędu: Izba Administracji Skarbowej w Katowicach ul. Damrota 25, 40-022 Katowice- Miejsce wykonywania pracy: Śląski Urząd Celno-Skarbowy w KatowicachMagazyn Depozytowo-Likwidacyjny w Katowicach, ul. Żelazna 15b oraz pozostałe obiekty magazynowe KAS w Katowicach i lokalizacji ościennej.- Zakres wykonywanych zadań na stanowisku pracy: 1. prowadzenie magazynu depozytowego i nadzór nad towarami przechowywanymi w tym magazynie w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania magazynu depozytowo- likwidacyjnego oraz właściwego zabezpieczenia przechowywanych w nim depozytów i dowodów rzeczowych;2. przyjmowanie oraz wydawanie towarów z magazynu, rejestrowanie w księdze magazynowej, prowadzonej w systemie informatycznym, wszelkie operacje odnoszące się do przyjęcia na stan magazynu depozytowego i wydania z niego towarów w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania magazynu depozytowo-likwidacyjnego oraz właściwego zabezpieczenia przechowywanych w nim depozytów i dowodów rzeczowych;3. udostępnianie towarów do badań i ekspertyz prowadzonych w magazynie biegłym i rzeczoznawcom, na zlecenie właściwej komórki merytorycznej oraz udostępnianie potencjalnym nabywcom towary do oględzin, w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania magazynu depozytowo-likwidacyjnego oraz właściwego zabezpieczenia przechowywanych w nim depozytów i dowodów rzeczowych;4. przygotowywanie towarów dla komisji ds. wyceny i zniszczenia oraz do celów spisów inwentarzowych w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania magazynu depozytowo-likwidacyjnego oraz właściwego zabezpieczenia przechowywanych w nim depozytów i dowodów rzeczowych;5. dbanie o prawidłowość i aktualność oznaczeń przechowywanych towarów w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania magazynu depozytowo-likwidacyjnego oraz właściwego zabezpieczenia przechowywanych w nim depozytów i dowodów rzeczowych;6. sporządzanie na zlecenie przełożonego zestawienia ilościowe i wartościowe przechowywanych towarów w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania magazynu depozytowo-likwidacyjnego oraz właściwego zabezpieczenia przechowywanych w nim depozytów i dowodów rzeczowych;7. układanie towarów na paletach towarowych, przemieszczanie towarów w magazynie (w tym magazynie wysokiego składowania) w celu ich wydania lub udostępniania;8. obsługiwanie wózka jezdniowego podnośnikowego w celu umieszczania towarów na regałach magazynowych (w tym wysokiego składowania) w celu ich wydania lub udostępniania.- Godziny pracy: 7:00-15:00.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, inne

Wymagania inne:

Wymagania niezbędne wymagania związane ze stanowiskiem pracy:- wykształcenie: średnie,- umiejętność obsługi komputera,- współpraca z innymi pracownikami, dzielenie się wiedzą oraz informacjami,- zgłaszanie konstruktywnych wniosków usprawniających pracę zespołu, pracownik zajmujący dane stanowisko pracy powinien dostrzegać różnice zdań oraz omawiać problemy,- praca w zespole na zasadach określonych w umowie z Pracodawcą o wspólnej odpowiedzialności materialnej pracowników (wymagane złożenie oświadczenia o odpowiedzialności materialnej),- posiadanie obywatelstwa polskiego,- korzystanie z pełni praw publicznych,- nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe.Dodatkowe wymagania związane ze stanowiskiem pracy:- uprawnienia do obsługi wózków jezdniowych podnośnikowych;- przeszkolenie z zakresu obsługi spalinowych i elektrycznych wózków jezdniowych podnośnikowych, w tym wysokiego składowania, ręcznych wózków paletowych. Stan zdrowia umożliwiający wykonywanie pracy fizycznej;- doświadczenie zawodowe w prowadzeniu gospodarki magazynowej przy obsłudze wózka podnośnikowego widłowego wysokiego składowania.

Miejsce pracy:

Katowice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach