kandydatów

Etat Asystent/ka w dziale handlowym

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach miejsce pracy: Mikołów

Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach
Asystent/ka w dziale handlowym
Miejsce pracy: Mikołów
Numer: StPr/21/2731
OBOWIĄZKI:
Zakłady Mechaniczne WIROMET Spółka Akcyjna w Mikołowie poszukują kandydatów na stanowisko : Asystent/ka w dziale handlowymDo obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie :- wsparcie w sprzedaży produktów i usług oferowanych przez firmę,- przygotowywanie ofert handlowych w oparciu o standardy firmy oraz potrzeby klienta,- współpraca z działem technicznym.Oferujemy :- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę- wdrożenie i przygotowanie do wykonywanych obowiązków w okresie próbnym- przyjazna atmosferę współpracy nastawiona na realizację wyznaczonych zadań- możliwość rozwoju zawodowego w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku- wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji i efektów pracyGodziny pracy: 7:00-15:00.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Język: angielski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany

Wymagania inne:

Wymagania :- wykształcenie wyższe - mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.- mile widziana znajomość zagadnień technicznych- konieczna znajomość języka angielskiego w mowie i w piśnie na poziomie komunikatywnym /rozmowa kwalifikacyjna będzie w języku angielskim/- wysokie zaangażowanie, dyspozycyjność i gotowość do wyjazdów służbowych- wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne i negocjacyjne, uczciwość, lojalność

Miejsce pracy:

Mikołów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

4 000 - 6 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach