kandydatów

Etat Ortopeda

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach miejsce pracy: Katowice

Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach
Ortopeda
Miejsce pracy: Katowice
Numer: StPr/21/2754
OBOWIĄZKI:
- Zakres obowiązków: Świadczenie usług w poradni urazowo-ortopedycznej dla pacjentów NFZ oraz prywatnych: kompleksowa diagnostyka i leczenie schorzeń narządu ruchu, procedury zabiegowe, kwalifikacja do leczenia szpitalnego, kontynuacja leczenia rozpoczętego w Oddziale Chirurgii Urazowo- Ortopedycznej (kontrole po zabiegach operacyjnych, leczeniu zachowawczym).- Zlecenie wykonywane w godzinach między 7:00-20:00.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), medyczne, specjalizacja: Ortopedia i traumatologia narządu ruchu.
Uprawnienia: Dobra organizacja pracy własnej
Uprawnienia: Umiejętność obsługi urządzeń biurowych
Uprawnienia: Znajomośc pakietu Office
Uprawnienia: Komunikatywność
Uprawnienia: Umiejętność obsługi komputera

Wymagania inne:

Wymagane wykształcenie wyższe o specjalizacji z zakresu ortopedii i traumatologii narządu ruchu. Wymagany tytuł lekarza. Mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku. Wymagana umiejętność obsługi aparatury medycznej.

Miejsce pracy:

Katowice

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

5 500 - 6 650 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach