kandydatów

Etat Konserwator

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu miejsce pracy: Zabrze

Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu
Konserwator
Miejsce pracy: Zabrze
Numer: StPr/21/1607
OBOWIĄZKI:
utrzymywanie w sprawności urządzeń, sprzętów i instalacji na terenie nieruchomości podległych Izbie Administracji Skarbowej w Katowicach (w jednej z dwóch lokalizacji);wykonywanie drobnych napraw, urządzeń, sprzętów i instalacji, prac remontowych, porządkowych, transportowych oraz rozładunkowych;prowadzenie pojazdów służbowych o dopuszczalnej masie całkowitej do 3,5 tonymonitorowanie parametrów pracy rozdzielni elektrycznej obiektu i innych urządzeń pomiarowych;obsługa elektrycznych rozdzielni piętrowych oraz rozdzielni piętrowych zasilania dedykowanego;diagnozowanie usterek w odniesieniu do instalacji elektrycznych wewnętrznych oraz elektrycznych słaboprądowych wraz z wykonywaniem drobnych napraw;diagnozowanie usterek urządzeń elektrycznych oraz w miarę możliwości wykonywanie drobnych napraw urządzeń elektrycznych;kontrola prawidłowości działania instalacji oświetleniowej ogólnej wewnętrznej oraz instalacji oświetlenia awaryjnego i ewakuacyjnego, obwodów wentylacji oraz podgrzewaczy wody, oświetlenia zewnętrznego, wraz z wykonywaniem drobnych napraw;wymiana materiałów eksploatacyjnych (między innymi źródeł światła), w zakresie instalacji i urządzeń elektrycznych;kontrola sieci wodociągowej, urządzeń wymiennikowni budynków, diagnozowanie usterek, przeprowadzanie drobnych napraw;kontrola działania sieci kanalizacji deszczowej, w szczególności w zakresie prawidłowego odprowadzenia wód opadowych z powierzchni dachów, parkingów i ciągów komunikacyjnych;kontrola prawidłowości działania pomp odprowadzających wody opadowe. Monitorowanie stanu oraz obsługa pomp wód deszczowych i wód drenażu. Kontrola sprawności urządzeń oraz dokonywanie ewentualnych napraw;kontrola sieci kanalizacji sanitarnej wewnętrznej, wykonywanie drobnych napraw w tym zakresie;obsługa węzła cieplnego(wymiennikowni ciepła) / kotłowni gazowej w budynkach administracyjno biurowych oraz urządzeń grzewczych i wentylacyjnych;przeprowadzanie drobnych napraw w zakresie instalacji wody użytkowej oraz ciepłej wody użytkowej z zastosowaniem podgrzewaczy wody, drobne naprawy w zakresie urządzeń sanitarnych, tak zwanego białego montażu oraz armatury;monitorowanie stanu rurociągów i armatury;monitorowanie stanu zabezpieczeń antykorozyjnych instalacji chłodu i wentylacji.Oferta pracy również dla osoby z orzeczonym stopniem niepełnosprawności.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, inne
Uprawnienia: prawo jazdy kat. B (wymagany staż - lata: 2)

Wymagania inne:

wykształcenie zasadnicze; brak przeciwskazań do pracy na wysokości; umiejętność przeprowadzania drobnych napraw związanych z wymianą poszczególnych elementów glazury, terakoty, wykładzin oraz odświeżanie powłok malarskich; umiejętność przeprowadzania drobnych napraw stolarki budynku, mebli, elementów wyposażenia; prawo jazdy kategorii B, min. 2 letni okres posiadania dokumentu uprawniającego do kierowania i doświadczenie w prowadzeniu pojazdów samochodowych; znajomość, podstawowych zagadnień dotyczących systemu sygnalizacji pożaru, kontroli dostępu; umiejętność obsługi aplikacji komputerowych w środowisku Windows; posiadanie obywatelstwa polskiego, korzystanie z pełni praw publicznych, nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe. Uprawnienia SEP do eksploatacji urządzeń do 1kV, posiadanie kwalifikacji w zakresie drobnych napraw związanych ze spawaniem elektrycznym, lutowaniem oraz obróbką elementów blacharskich. Oferta pracy również dla osoby z orzeczonym stopniem niepełnosprawności.

Miejsce pracy:

Zabrze

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu