kandydatów

Etat Konstruktor

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach miejsce pracy: Gliwice

Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach
Konstruktor
Miejsce pracy: Gliwice
Numer: StPr/21/2875
OBOWIĄZKI:
Koordynacja powierzonych prac związanych z dokumentacją konstrukcyjną/projektową realizowanych w dziale lub we współpracy z firmami zewnętrznymi; Monitoring powierzonych prac projektowych i tworzenie związanych z tym raportów dla przełożonych ( KZP, DDP);Właściwe przetwarzanie danych w zakresie tworzenia, edycji, obiegu oraz archiwizacji danych;Współpraca z Kierownikiem Zespołu Projektowego w ramach zespołu projektowego;Współpraca z Koordynatorem ds. Dokumentacji Technicznej w zakresie kompletacji oraz archiwizacji dokumentacji w bieżących projektach; Współpraca z Działem Sprzedaży i Marketingu w zakresie opracowania założeń technicznych do ofert; Opracowywanie programów prób dla zaprojektowanych urządzeń specjalnych (nie dotyczy cel zrobotyzowanych i innych)
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Język: niemiecki, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Uprawnienia: BARDZO DOBRA ZNAJOMOŚĆ PROGRAMU MS OFFICE
Uprawnienia: prawo jazdy kategoria - B
Uprawnienia: UMIEJĘTNOŚĆ CZYTANIA RYSUNKU TECHNICZNEGO,

Wymagania inne:

[Umiejętność 2] : mile widziane : obsługa programów graficznych - Catia, Inventor , NX CAM[Umiejętność 1] : wykształcenie wyższe techniczne - mechanika , budowa maszyn, automatyka i robotyka , itp.[Inne] : Zainteresowanie projektowaniem maszyn i urządzeń , Oferujemy: elastyczne godziny pracy ,Szkolenia tematyczne, Pracę w małym, profesjonalnym zespole, Możliwość zdobycia wiedzy i doświadczenia w realizacji nowoczesnych rozwiązań przemysłowych

Miejsce pracy:

Gliwice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

do 5 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach