Etat Zastępca kierownika dziekanatu w kolegium studiów (32/eko/2021)

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach miejsce pracy: Katowice

Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach
Zastępca kierownika dziekanatu w kolegium studiów (32/eko/2021)
Miejsce pracy: Katowice
Numer: StPr/21/2757
OBOWIĄZKI:
- Ogłoszenie nr 32/EKO/2021 UNIWERSYTET EKONOMICZNY W KATOWICACH poszukuje pracownika na stanowisko: ZASTĘPCY KIEROWNIKA DZIEKANATU W KOLEGIUM STUDIÓW.- Zakres obowiązków: organizowanie pracy Dziekanatu w zakresie obsługi studentów, nadzorowanie obiegu i przechowywania dokumentów, nadzorowanie prowadzonej w Dziekanacie ewidencji i sprawozdawczości, monitorowanie zmian w przepisach mających wpływ na pracę Dziekanatu, nadzorowanie prawidłowego wprowadzania danych (w zakresie pracy Dziekanatu) do wykorzystywanych w Uniwersytecie programów informatycznych, współpraca z jednostkami wewnętrznymi Uczelni w zakresie organizacji procesu kształcenia oraz interpretacji aktów prawnych związanych z funkcjonowaniem Dziekanatu, przygotowywanie dokumentów na potrzeby Zespołu Oceniającego Polskiej Komisji Akredytacyjnej, przygotowywanie informacji do celów statystycznych, przygotowywanie analiz i sprawozdań na potrzeby jednostki macierzystej oraz innych jednostek Uniwersytetu. - Godziny pracy: 7:30-15:30.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak

Wymagania inne:

Niezbędne wymagania:- wykształcenie wyższe,- co najmniej pięcioletni staż pracy ogółem, w tym co najmniej dwuletni staż pracy na stanowisku kierowniczym lub trzyletni na stanowisku samodzielnym,- komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie,- znajomość obsługi programów pakietu MS Office, - wysokie umiejętności interpersonalne,- umiejętności analityczne oraz umiejętność dobrej organizacji pracy, - zaangażowanie, odpowiedzialność, dokładność, systematyczność oraz dyspozycyjność. Wymagania dodatkowe: - doświadczenie zawodowe w szkolnictwie wyższym,- znajomość systemów informatycznych: USOS i BAZUS.

Miejsce pracy:

Katowice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 4 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach