kandydatów

Etat Inżynier Jakości Procesu

Firma: Rockwell Automation Sp. z o.o. miejsce pracy: Katowice

Rockwell Automation, wiodący na rynku światowym dostawca rozwiązań w zakresie informatyzacji i automatyzacji zakładów przemysłowych.

Inżynier Jakości Procesu
Miejsce pracy: Katowice

Masz dosyć bezpośredniej współpracy z klientem? Męczą cię delegacje? Być może chcesz spróbować pracy w środowisku spoza branży automotive? Zapraszamy do działu jakości Rockwell Automation w Katowicach.

Główne obowiązki:
  • Rozwiązywanie problemów jakościowych,
  • Tworzenie statystyk i raportów jakościowych oraz ich analiza w celu określenia trendów, definiowania i wdrażania działań korygujących i doskonalących,
  • Współpraca z działem Supplier Quality w zakresie problemów jakościowych dotyczących materiałów od dostawców,
  • Inicjowanie działań projakościowych w ramach linii produkcyjnych,
  • Tworzenie i aktualizacja dokumentacji z zakresu kontroli jakości (CP, stanowiskowych instrukcji kontroli, udział w PFMEA);
  • Definiowanie oraz wybór odpowiedniego sprzętu kontrolno-pomiarowego,
  • Współpraca z działami wewnątrz organizacji celem rozwiązania problemów,
  • Przygotowywanie i prowadzenie szkoleń jakościowych dla pracowników.
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne; preferowane kierunki związane z jakością,
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku minimum 3 lata,
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym efektywną komunikację,
  • Znajomość normy ISO 9001,
  • Biegła znajomość pakietu Microsoft Office,
  • Praktyczna znajomość dokumentacji i narzędzi jakościowych (m.in. 5WHY, PDCA, MSA, SPC, 8D, Ishikawa, Pareto),
  • Umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi,
  • Wysoki poziom zdolności analitycznego myślenia, planowania, rozwiązywania problemów i podejmowania decyzji,
  • Bardzo dobra organizacja czasu i umiejętność zorganizowania własnego stanowiska pracy,
  • Umiejętność pracy w interdyscyplinarnych (również międzynarodowych) zespołach
Oferujemy:
  • flexible schedule
  • creative environment
  • friendly atmosphere
  • professional trainings
  • annual bonus
  • global team
  • people centric
  • language courses
  • benefits package
  • cafeteria system
  • vacation & Christman bonus
  • life insurance
  • provate healtcare
  • lunch funds