kandydatów

Etat Sprzedawca w Sklepie Medycznym

Firma: Centrum Zaopatrzenia Medycznego "Cezal" S.A. miejsce pracy: Bytom

Sieć hurtowni i sklepów medycznych Cezal Śląski zatrudni do jednego ze swoich sklepów medycznych na terenie Bytomia.

Sprzedawca w Sklepie Medycznym
Miejsce pracy: Bytom

Zakres obowiązków:

  • sprzedaż asortymentu medycznego,
  • doradztwo klientom przy wyborze sprzętu, środków i materiałów medycznych,
  • składanie zamówień na art. medyczne,
  • realizacja wniosków do NFZ.

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie
  • osoby na emeryturze mile widziane,
  • znajomość branży sprzętu medycznego,
  • komunikatywność
  • umiejętność obsługi komputera oraz kasy fiskalnej,
  • mile widziane uprawnienia realizatora środków NFZ.

Zapewniamy:

  • pracę w dużej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • stałe zatrudnienie na umowę o pracę,
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia,
  • przeszkolenie i wdrożenie w obowiązki,
  • wsparcie i pomoc kierownika.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Zgodnie z art. 24 ust. 1 Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz U z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.) informujemy, że administratorem danych jest firma Centrum Zaopatrzenia Medycznego CEZAL SA – Wrocław. Przedmiotowe dane przetwarzane są w celu niezbędnym do realizacji procesu rekrutacyjnego oraz podjęcia działań przed zawarciem umowy i nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Obowiązek ich podania wynika z przepisów Ustawy z dnia 26 czerwca 1974 roku Kodeks pracy (DzU z 1998 r. Nr 21, poz. 94 ze zm.) oraz wydanych na jej podstawie aktów wykonawczych. Każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz do ich poprawiania. W razie pytań możesz się z nami skontaktować pod adresem rekrutacja@cezal.com.pl

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 18-10-2021
Wyświetleń: 144