kandydatów

Etat Specjalista/ka do spraw transportu i logistyki

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach miejsce pracy: Gliwice

Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach
Specjalista/ka do spraw transportu i logistyki
Miejsce pracy: Gliwice
Numer: StPr/21/2881
OBOWIĄZKI:
Wykształcenie średnie/ wyższe, doświadczenie na podobnym stanowisku, mile widziane doświadczenie w transporcie międzynarodowym, znajomość jęz. angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację, dobra znajomość pakietu MS Office, znajomość branży TSL, umiejętność planowania pracy kierowców, dobra organizacja pracy oraz umiejętność podejmowania szybkich i trafnych decyzji pod presją czasu, komunikatywność, otwartość oraz łatwość nawiązywania i utrzymywania kontaktów z klientami, kultura osobista, zakres obowiązków: kompleksowa obsługa firmy w zakresie organizacji transportu drogowego krajowego i międzynarodowego na potrzeby dostaw i realizacji usług świadczonych przez KADOR (giełda transportowa i własna flota), monitorowanie zleceń transportowych i dbałość o ich prawidłową realizację oraz dok. transportową, optymalizowanie tras i kosztów przewozowych/ analiza kosztów i nadzór nad rentownością zleceń transportowych, obsługa floty sam. ciężarowych, planowanie i ewidencja czasu pracy kierowców, zamawianie paliwa, ofertowanie oraz org. transportu międzykontynentalnych na potrzeby kompleksowych projektów logistycznych, budowanie relacji z klientami i przewoźnikami, pozyskowanie nowych kontrahentów, dbanie o wysoką jakość usług transportowych, jedna zmiana, miejsce pracy: Gliwice
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
Język: angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany
Uprawnienia: Znajomość programu Ms Office

Miejsce pracy:

Gliwice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

4 500 - 5 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach