kandydatów

Etat Inżynier Budowy

Firma: Chemobudowa Kraków S.A. miejsce pracy: Katowice

Chemobudowa - Kraków S.A. to dynamicznie rozwijająca się Spółka o ugruntowanej pozycji na rynku budowlanym w kraju i na rynku niemieckim poparta 72-letnią historią działalności.

Obecnie poszukujemy osób do pracy w zawodzie:

Inżynier Budowy
Miejsce pracy: Katowice
Obowiązki
  • rejestracja, znajomość i analiza dokumentacji projektowo - kosztorysowej budowy,
  • znajomość zadań produkcyjnych budowy,
  • wykonywanie operatywnych harmonogramów oraz planów miesięcznych i kwartalnych oraz rozliczeń materiałowych,
  • prowadzenie ewidencji zleceń roboczych,
  • przygotowywanie raportów przerobowych, stanu zatrudnienia, itp.
  • prowadzenie korespondencji dotyczącej budowy,
  • opracowywanie protokołów odbioru robót i robót w toku,
  • udział w naradach produkcyjnych i odprawach pracowniczych,
  • dopilnowanie należytej jakości technicznej wykonywanych robót i prawidłowej organizacji stanowisk pracowniczych,
  • sprawowanie nadzoru nad pracami budowlanymi pod kierownictwem Kierownika Budowy,
  • przygotowanie obmiarów do rozliczeń podwykonawców,
  • obsługa i kontrola kompletności dokumentacji technicznej,
  • przygotowanie dokumentacji powykonawczej.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe kierunkowe,
  • znajomość przepisów ustawy prawo budowlane,
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej (rysunki architektoniczne, konstrukcyjne) i kontraktowej,
  • obsługa komputera, znajomość programów: AutoCAD, programy kosztorysowe i kalkulacyjne,
  • umiejętność tworzenia planów zagospodarowania placu budowy i harmonogramów produkcji/realizacji budowy,
  • znajomość nowoczesnej techniki i technologii w budownictwie,
  • zaangażowanie, chęć podnoszenia swoich kwalifikacji oraz umiejętności pracy w zespole,
  • mile widziane prawo jazdy kat. B.
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie,
  • wynagrodzenie adekwatne do wykonywanych zadań,
  • przyjazną atmosferę pracy,
  • możliwość rozwoju w prężnie rozwijającej się Spółce,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji przez udział w szkoleniach,
  • dofinansowanie do pakietów medycznych,
  • szeroki zakres świadczeń z funduszu socjalnego (wczasy pod gruszą, dofinansowanie do kolonii dzieci, paczki mikołajowe, świadczenie Bożonarodzeniowe).
Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi osobami