kandydatów

Etat Inżynier ds. przygotowania produkcji

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach miejsce pracy: Pyskowice

Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach
Inżynier ds. przygotowania produkcji
Miejsce pracy: Pyskowice
Numer: StPr/21/2915
OBOWIĄZKI:
Wykształcenie: wyższe; znajomość programu AutoCad; zakres obowiązków: przygotowanie dokumentacji do akceptacji klienta, rysunków produkcyjnych oraz dokumentacji powykonawczej; sprawdzanie zleceń produkcyjnych pod kątem kompletności informacji koniecznych do realizacji zlecenia; dokonywanie niezbędnych uzgodnień technicznych z klientem; prowadzenie nadzoru technicznego i jakościowego nad wykonywanymi zleceniami produkcyjnymi pod kątem zgodności ze zleceniem i dokumentacją montażową, dotrzymania ustaleń z klientem; jedna zmiana; miejsce pracy: Pyskowice
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Uprawnienia: znajomość programu AUTO CAD

Wymagania inne:

[Inne] : Oferujemy: # Pracę w dobrych warunkach socjalnych # Atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze + premie # Naukę i rozwój -jeśli nie masz doświadczenia - nauczymy Cię! # Stabilną pracę # Ubezpieczenie grupowe/ Multisport # Pakiet ZFŚS (dodatkifinansowe na święta, wczasy pod gruszą itp.)i inne Zapraszamy do kontaktu osoby chętne do pracy.

Miejsce pracy:

Pyskowice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

do 3 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach