kandydatów

Etat Asystent fryzjer

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Górniczej miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza

Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Górniczej
Asystent fryzjer
Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza
Numer: StPr/21/1312
OBOWIĄZKI:
1) wykonywanie prac związanych z przygotowaniem stanowiska pracy dla fryzjera,2) wykonywanie zabiegów pielęgnacyjnych włosów,3) wykonywanie prac porządkowych stanowiska pracy fryzjera oraz na terenie zakładu fryzjerskiego,4) wykonywanie prac pomocniczych związanych z obsługą klientów w zakładzie fryzjerskim,5) nabywanie umiejetności z zakresu kompetencji personalnych, pracy zespołowej, odpowiedzialności za przydzielone zadania,6) wykonywanie prac pomocniczych wspierających czynności wykonywane przez fryzjera,7) wykonywanie prostych stylizacji fryzur.Docelowo rodzaj umowy do ustalenia (umowa o pracę/umowa zlecenie).
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Fryzjer*
Wykształcenie: zasadnicze branżowe, brak

Wymagania inne:

Wykształcenie: zawodowe fryzjerskie/technik usług fryzjerskich / kurs fryzjerski.Podstawowe umiejetności modelowania, suszenia, mycia włosów.Otwartość, łatwość nawiązywania kontaktu z klientami, zaangażowanie, chęci do rozwoju, poszerzania wiedzy i umiejetności.

Miejsce pracy:

Dąbrowa Górnicza

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Górniczej