kandydatów

Etat Monter konstrukcji stalowych

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Siemianowicach Śląskich miejsce pracy: Siemianowice Śląskie

Powiatowy Urząd Pracy w Siemianowicach Śląskich
Monter konstrukcji stalowych
Miejsce pracy: Siemianowice Śląskie
Numer: StPr/21/0844
OBOWIĄZKI:
Scalanie i dopasowywanie konstrukcji stalowej. Przygotowanie materiału. Szczepienie konstrukcji iobróbka elementów stalowych. Praca w Siemianowicach Śląskich ul. Wyzwolenia 2. Dodatkowymi atutami będzie posiadanie prawa jazdy kat. B, znajomość języków obcych oraz uprawnienia na sprzęt suwnica, wózki, platformy, podnośniki, manitou, umiejętność obsługi spawarki. Wymagany min. 1 rok doświadczenia zawodowego.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Monter konstrukcji stalowych (wymagany staż - lata: 1)
Wykształcenie: średnie zawodowe, brak

Wymagania dodatkowe:

Uprawnienia: umiejętność posługiwania się elektronarzędziami

Wymagania inne:

Dodatkowymi atutami będzie posiadanie prawa jazdy kat. B, znajomość języków obcych oraz uprawnienia na sprzęt suwnica, wózki, platformy, podnośniki, manitou, umiejętność obsługi spawarki. Wymagany min. 1 rok doświadczenia zawodowego.

Miejsce pracy:

Siemianowice Śląskie

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 565 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Siemianowicach Śląskich