Etat Pedagog specjalny lub terapeuta zajęciowy lub terapeuta środowiskowy

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Mikołowie z siedzibą w Łaziskach Górnych miejsce pracy: Orzesze

Powiatowy Urząd Pracy w Mikołowie z siedzibą w Łaziskach Górnych
Pedagog specjalny lub terapeuta zajęciowy lub terapeuta środowiskowy
Miejsce pracy: Orzesze
Numer: StPr/21/0803
OBOWIĄZKI:
TERAPIA DOMOWAOpieka całodobowa nad osobą niepełnosprawną z zaburzeniami psychicznymi w miejscu zamieszkania pacjenta w promieniu do 60 km od adresu siedziby Pracodawcy tj. Orzesze ul. Mikołowska 208.OKRES ZATRUDNIENIA W PRZYPADKU PRACY NA PODSTAWIE UMOWY:Umowa na czas określony na ok. 1,5 roku, możliwość pracy w niepełnym wymiarze czasu pracy (1/2 lub 3/4 etatu)- do ustalenia z pracodawcąMIEJSCE WYKONYWANIA PRACY:Miejsce zamieszkania pacjenta (obszar do 60 km od miejsca siedziby pracodawcy)PRACA W DNIACH I GODZINACH:Pn - nd, godz. 7-19, 19-7 (system pracy równoważny) - grafik do ustalenia, możliwość pracy w innych godzinach - do uzgodnienia z pracodawcą.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), inne

Wymagania inne:

Wykształcenie wyższe potwierdzone dyplomem: PEDAGOG SPECJALNY lub TERAPEUTA ZAJĘCIOWY lub TERAPEUTA ŚRODOWISKOWY . Doświadczenie: co najmniej jeden rok doświadczenia w pracy z osobami niepełnosprawnymi z zaburzeniami psychicznymi. Umiejętności: dyspozycyjność, umiejętność organizacji pracy, komunikatywność, cierpliwość, umiejętność pracy w zespole. Mogą być osoby z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności, jeżeli stan zdrowia pozwala na wykonywanie pracy na danym stanowisku.

Miejsce pracy:

Orzesze

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

do 4 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Mikołowie z siedzibą w Łaziskach Górnych

Pozostałe oferty pracy w firmie Powiatowy Urząd Pracy w Mikołowie z siedzibą w Łaziskach Górnych

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 22-10-2021
Wyświetleń: 142