kandydatów

Etat Artysta chóru - alt/sopran/tenor

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach miejsce pracy: Bytom

Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach
Artysta chóru - alt/sopran/tenor
Miejsce pracy: Bytom
Numer: StPr/21/2875
OBOWIĄZKI:
- Więcej informacji na stronie: https://opera-slaska.pl/praca/news/463/konkurs-na-stanowisko-artysta-choru---alt-sopran--tenor- DK 110/13/21 Dyrektor Opery Śląskiej ogłasza otwarty konkurs na stanowisko: Artysta chóru: alt, sopran, tenor- Do obowiązków artystów chóru będzie należało:1. udział w próbach, koncertach i spektaklach w siedzibie Opery Śląskiej, jak i poza siedzibą,2. opracowywanie i wykonywanie swojej partii pod względem muzycznym, tekstowym i aktorskim,3. poddawanie się okresowym audycjom muzycznym (przesłuchania indywidualne),4. bezkonfliktowe współdziałanie oraz wykonywanie pracy z zespołem.- Praca w równoważnym systemie czasu pracy. - Godziny pracy 10:00-18:00, 14:00-22:00 + soboty, niedziele i święta.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, artystyczne

Wymagania inne:

Wymagania konieczne:- Wykształcenie min. średnie muzyczne (wokalne). Mile widziane wyższe muzyczne (wokalne),- odpowiednia skala głosu,- umiejętność sprawnego czytania nut głosem,- łatwość uczenia się materiału na pamięć,- odpowiednia prezencja do występów scenicznych,- zdolności aktorskie.Wymagania dodatkowe:- umiejętność pracy w zespole.- dyspozycyjność,- wysoka kultura osobista i poziom etyki.

Miejsce pracy:

Bytom

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach