kandydatów

Etat Pracownik obsługi technicznej

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach miejsce pracy: Katowice

Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach
Pracownik obsługi technicznej
Miejsce pracy: Katowice
Numer: StPr/21/2883
OBOWIĄZKI:
- Zakres obowiązków: wykonywanie prac konserwacyjnych i naprawczych na terenie nieruchomości, bieżące utrzymywanie porządku na terenie i wokół nieruchomości, w szczególności: zamiatanie chodników, zamiatanie przejść wokół budynku, dbanie o zieleń w ogrodzie, odśnieżanie chodników wokół nieruchomości oraz przejść do budynku i na parking, zabezpieczenie chodników i przejść przed oblodzeniem i poślizgiem przez systematyczne ich posypywanie piaskiem lub solą drogową, sprawowanie nadzoru technicznego nad urządzeniami i instalacjami na w/w nieruchomości w ramach posiadanych uprawnień, utrzymywanie porządku w pomieszczeniach gospodarczych, wykonywanie prac związanych z obsługą samochodów służbowych w szczególności w zakresie wymiany opon, mycia i tankowania, organizacja stanowisk pracy, w szczególności w zakresie wyposażenia biur.- Godziny pracy: 6:30-14:30
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
Uprawnienia: Komunikatywność
Uprawnienia: Samodzielność w działaniu
Uprawnienia: Odpowiedzialność
Uprawnienia: Dyspozycyjność

Wymagania inne:

Wykształcenie min. zawodowe. Mile widziane doświadczenie zawodowe na stanowisku robotnika gospodarczego. Wymagana zdolności do pracy na wysokościach powyżej 3 metrów. Mile widziane posiadanie uprawnień elektrycznych SEP grupa I, umiejętność wykonywania drobnych prac remontowych.

Miejsce pracy:

Katowice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach