kandydatów

Etat Starszy referent ds. mostowych (pp/10/2021)

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach miejsce pracy: Katowice

Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach
Starszy referent ds. mostowych (pp/10/2021)
Miejsce pracy: Katowice
Numer: StPr/21/2887
OBOWIĄZKI:
- Więcej informac na stronie: http://www.mzum.katowice.pl/ w zakładce Oferty pracy- Ogłoszenie o naborze na wolne stanowisko urzędnicze- Ogłoszenie Nr PP/5/2021 z dnia 22.10.2021 r.- Miejski Zarząd Ulic i Mostów ul. J Kantorówny 2a, 40-381 Katowice Poszukuje kandydata na wolne stanowisko urzędnicze Starszy referent ds. mostowych w Sekcji Mostowej.- Osoba zatrudniona na w/w stanowisku będzie :1. Prowadzenie i bieżące aktualizowanie ewidencji obiektów inżynierskich,2. Prowadzenie korespondencji w zakresie Sekcji Mostowej i zarządzanie obiegiem dokumentów,3. Prowadzenie analizy harmonogramów i postępu wykonywanych robót,4. Wyceny robót remontowych, modernizacyjnych, konserwacyjnych w ramach bieżącego utrzymania obiektów inżynierskich,5. Prowadzenie ewidencji corocznych przeglądów podstawowych oraz rozszerzonych dla obiektów inżynierskich,6. Wyszukiwanie dostawców materiałów oraz usług budowlanych,7. Archiwizowanie dokumentacji budowy i dokumentacji powykonawczej drogowych obiektów inżynierskich oraz opracowań projektowych i dokumentów technicznych robót budowlanych wykonywanych na obiektach w toku ich użytkowania,8. Przygotowywanie materiałów do zawierania umów i zleceń na roboty budowlane drogowych obiektów inżynierskich,9. Udział w opracowywaniu potrzeb i projektów rocznych oraz wieloletnich planów rzeczowo-finansowych w zakresie bieżącego utrzymania, przebudowy i remontów drogowych obiektów inżynierskich,10. Udział w opiniowaniu uzgodnień projektów lokalizacji urządzeń obcych w bezpośredniej bliskości lub w kolizji z konstrukcją drogowego obiektu inżynierskiego,11. Współdziałanie z innymi komórkami organizacyjnymi MZUiM w Katowicach oraz jednostkami Urzędu Miasta, w sprawie bieżącego utrzymania oraz robót interwencyjnych drogowych obiektów inżynierskich.- Warunki pracy: 1. wymiar czasu pracy pełny wymiar czasu pracy, 2. miejsce pracy Katowice ul. J. Kantorówny 2a, (budynek nie jest wyposażony w windę),3. praca przy komputerze, 4. praca w terenie- Godziny pracy: 7:00-15:00.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), budowlane, kierunek: Budownictwo, specjalizacja: mostowa lub konstrukcje stalowe

Wymagania inne:

Wymagania niezbędne:- wykształcenie wyższe o kierunku budownictwo o specjalności mostowej lub konstrukcje budowlane,- prawo jazdy kat B,- obywatelstwo polskie,- posiadanie pełnej zdolności do czynności prawnych i korzystanie z pełni praw publicznych,- niekaralność za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe,- zgoda na przetwarzanie danych osobowych,- znajomość obsługi komputera, w tym pakietu MS Office, AutoCad, - znajomość obsługi programów do kosztorysowania.Wymagania pożądane:- umiejętność pracy w zespole,- skuteczność w realizacji celów, terminowość,- samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań,- komunikatywność,- wysoka kultura osobista,- dobry stan zdrowia,- doświadczenie na budowie będzie atutem, ale nie jest niezbędne.

Miejsce pracy:

Katowice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach