kandydatów

Etat Sekretarz szkoły

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Tychach miejsce pracy: Tychy

Powiatowy Urząd Pracy w Tychach
Sekretarz szkoły
Miejsce pracy: Tychy
Numer: StPr/21/1502
OBOWIĄZKI:
1. prowadzenie kancelarii szkolnej w oparciu o jednolity rzeczowy wykaz akt;2. przyjmowanie i rejestrowanie pism, wysyłanie korespondencji;3. kompletowanie dokumentacji dotyczącej organizacji roku szkolnego;4. organizowanie badań lekarskich uczniom;5. sporządzanie sprawozdań SIO i innych sprawozdań oświatowych w zakresie spraw uczniowskich;6. prowadzenie dokumentacji związanej z egzaminami maturalnymi i egzaminami potwierdzającymi kwalifikacje w zawodzie;7. prowadzenie dokumentacji dotyczącej uczniów oraz bieżące załatwianie spraw uczniowskich;8. sporządzanie sprawozdań SIO i innych sprawozdań oświatowych w zakresie spraw uczniowskich;9. prowadzenie ewidencji druków ścisłego zarachowania (legitymacje, gilosze);10. prowadzenie biuletynu informacji publicznej (BIP) dla szkoły;11. wydawanie kart wejścia do szkoły;12. wykonywanie prac kancelaryjnobiurowych oraz obsługa urządzeń biurowych i poligraficznych;13. prowadzenie ewidencji i dokumentacji świadectw ukończenia szkoły, dyplomów potwierdzających kwalifikacje zawodowe, świadectw dojrzałości;14. prowadzenie ewidencji faktur i rachunków dot. projektów sprawdzanie pod względem formalno-rachunkowym, opisywanie rachunków;15. sporządzanie zbiorczego zestawienia informacji o zakresie korzystania ze środowiska oraz wysokości należnych opłat;
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Wymagania inne:

wykształcenie średnie;wymagane 5 lat stażu pracy;znajomość prawa oświatowego;znajomość programów: SIO, Vulcan, Librus, ODPN, SIOEPKZ, BIP;znajomość przepisów o Ochronie Danych Osobowych;biegła znajomość obsługi komputerowego oprogramowania biurowego (Word, Excel, Power Point), obsługa poczty elektronicznej, umiejętność korzystania z zasobów internetowych;swobodna umiejętność obsługi urządzeń biurowych;łatwość w redagowaniu pism urzędowych;umiejętność interpretowania przepisów;umiejętność sporządzania wymaganej dokumentacji, sprawozdań;dyspozycyjność, odpowiedzialność, rzetelność, solidność, perfekcyjna organizacja pracy i umiejętność zarządzania czasem.

Miejsce pracy:

Tychy

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 200 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tychach