kandydatów

Etat Magazynier

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach miejsce pracy: Gliwice

Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach
Magazynier
Miejsce pracy: Gliwice
Numer: StPr/21/2974
OBOWIĄZKI:

Przyjmowanie materiałów dostarczonych do magazynu, ustalanie ich ilości, czuwanie nad odbiorem technicznym, sporządzanie prawidłowej dokumentacji na podstawie sprawdzonych dowodów dostawy i podpisywanie dowodów przyjęcia, rozmieszczanie i ułożenie przyjętych materiałów w magazynie, zabezpieczenie przed ubytkami, zniszczeniem i kradzieżą, utrzymywanie porządku i czystości w magazynie, wydawanie materiałów na podstawie prawidłowych i sprawdzonych dokumentów rozchodowych; prowadzenie, zgodnie z obowiązującymi przepisami, ewidencji ruchu i stanu zapasów oraz innych wymaganych ewidencji, rejestrów, wykazów, sprawozdań; przestrzeganie zasad obiegu dokumentacji; kontrolowanie zgodności rzeczywistego stanu zapasów ze stanem ewidencyjnym, rozliczanie się z powierzonego majątku na podstawie inwentaryzacji.

WARUNKI PRACY:

Wymagania inne:

praca w grupie; zdolności matematyczne; dobra pamięć; podzielność uwagi; dokładność; praca ze skanerami miejsce wykonywania pracy siedziba pracodawcy ul.Obrońców Pokoju 11 Gliwice oraz teren Polski wg.zleceń

Miejsce pracy:

Gliwice

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

do 2 928 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach