kandydatów

Etat Elektromonter

Firma: Zakład Konstrukcji Spawanych Łabędy sp. z o.o. miejsce pracy: Gliwice

Elektromonter

Zakład Konstrukcji Spawanych Łabędy sp. z o.o.

zatrudni na stanowisko:

Miejsce pracy: Gliwice
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • utrzymywanie w pełnej sprawności technicznej urządzeń elektrycznych zainstalowanych w Spółce
  • dokonywanie bieżących napraw, usuwanie usterek obrabiarek, urządzeń dźwigowych oraz innych urządzeń zainstalowanych w Spółce
  • uzupełnianie oraz naprawy oświetlenia stanowiskowego oraz ogólnego
  • dokonywanie napraw w pierwszej kolejności urządzeń zasilających (rozdzielnie elektryczne, szynoprzewody) aby zachować ciągłość dostaw energii elektrycznej do urządzeń
  • wykonywanie zgodnie z harmonogramem oględzin oraz przeglądów urządzeń
  • utrzymywanie swoich narzędzi pracy, przyrządów, mierników itp. w należytej czystości, zabezpieczenie ich przed uszkodzeniem i kradzieżą
WYMAGANIA:
  • posiadanie uprawnień SEP, znajomość obsługi i obsługa urządzeń elektrycznych do 1kV (ewentualnie w trakcie)
  • umiejętność odczytywania schematów elektrycznych
  • umiejętność posługiwania się wszelkiego typu miernikami, przyrządami kontrolno-pomiarowymi (np. woltomierz) i umiejętność dokonywania odczytów
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, najlepiej w utrzymaniu ruchu
MILE WIDZIANE:
  • posiadanie uprawnień do poruszania się podestami ruchomymi przejezdnymi – I P
  • posiadanie uprawnień do konserwacji suwnic – E II
OFERUJEMY:
  • stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę) w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • atrakcyjne wynagrodzenie
Prosimy o dopisanie klauzuli RODO:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”