kandydatów

Etat Pracownik ds. utrzymania ruchu (k/m)

Firma: Trenkwalder miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Pracownik ds. utrzymania ruchu (k/m)
Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza
Nr ref.: PUR/DG/1021
Obowiązki:
  • utrzymanie maszyn w ruchu ciągłym,
  • naprawa usterek z zakresu elektryki, pneumatyki, hydrauliki i mechaniki,
  • wykonywanie czynności naprawczych zgodnie z zaplanowanymi harmonogramem,
  • rozwiązywanie bieżących usterek, celem zapewnienia utrzymania ruchu,
  • uzupełnianie dokumentacji technicznej zgodnie z instrukcją.
Wymagania:
  • praktyczna wiedza z zakresu elektryki,
  • umiejętność czytania rysunku technicznego oraz schematów elektrycznych,
  • uprawnienia SEP lub jesteś gotowość do ich uzupełnienia w trakcie zatrudnienia,
  • doświadczenie w dziale utrzymania ruchu.

Mile widziana:

  • znajomość sterowników PLC.
Oferujemy:
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio u pracodawcy,
  • atrakcyjne wynagrodzenie miesięczne 4500 zł brutto,
  • przejrzysty system premiowania 8,5% wynagrodzenia kwartalnego,
  • pracę w systemie 1-zmianowym w godzinach 6:00-14:00,
  • dofinansowanie zajęć sportowych,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • kasę zapomogowo-pożyczkową,
  • dofinansowanie nauki języków,
  • dofinansowanie szkoleń i kursów,
  • ubezpieczenie na życie,
  • kawa/herbata,
  • program emerytalny,
  • parking dla pracowników,
  • dodatkowe świadczenia socjalne.