kandydatów

Etat Pomoc kuchenna

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach miejsce pracy: Katowice

Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach
Pomoc kuchenna
Miejsce pracy: Katowice
Numer: StPr/21/2867
OBOWIĄZKI:
- Zakres zadań wykonywanych na stanowisku: zmywanie naczyń po posiłkach, porcjowanie produktów żywnościowych oraz przygotowanie do obróbki wstępnej półproduktów i produktów żywnościowych, właściwa obsługa urządzeń gastronomicznych i utrzymywanie ich w nienagannej czystości, wydawanie posiłków słuchaczom oraz osobom uprawnionym do żywienia, wykonywanie czynności kelnerskich, wykonywanie czynności porządkowych na terenie stołówki;- Nazwa komórki organizacyjnej: Sekcja Żywnościowa; - Praca w równoważny systemie czasu pracy z przedłużonym dobowym wymiarem do 12 godzin oraz ruchomy system czasu pracy. Prac wykonywana w godzinach: 5:30-20:00 zgodnie z harmonogramem. Praca od poniedziałku do niedzieli, 5 dni w tygodniu
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak

Wymagania inne:

Niezbędne wymagania związane ze stanowiskiem: - wykształcenie podstawowe;Pożądane wymagania związane ze stanowiskiem: - wykształcenie zawodowe, średnie o profilu gastronomicznym, - kwalifikacji w zawodzie kelner, - doświadczenie zawodowe na stanowisku o podobnym charakterze;

Miejsce pracy:

Katowice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę w zastępstwie

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach