kandydatów

Etat Konserwator urządzeń technicznych

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach miejsce pracy: Katowice

Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach
Konserwator urządzeń technicznych
Miejsce pracy: Katowice
Numer: StPr/21/2863
OBOWIĄZKI:
- Zakres zadań wykonywanych na stanowisku: bieżąca konserwacja budynków, obiektów i wyposażenia, bieżąca eksploatacja w zakresie obsługi, konserwacji, usuwanie awarii i usterek urządzeń technicznych, urządzeń, instalacji i sieci wodno-kanalizacyjnych oraz grzewczych, wykonywanie bieżącej eksploatacji i konserwacji sieci i urządzeń wod. - kan. i techn., współuczestniczenie w prowadzeniu dokumentacji technicznej urządzeń, instalacji i sieci wodno-kanalizacyjnych, grzewczych i gazowych, przygotowywanie infrastruktury technicznej na potrzeby uroczystości i imprez, realizowanie transportu wyposażenia pomieszczeń.- Nazwa komórki organizacyjnej: Wydział Zaopatrzenia; - Godziny pracy: 7:30-15:30
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Wymagania inne:

Niezbędne wymagania związane ze stanowiskiem:- wykształcenie zasadnicze, - brak przeciwwskazań do pracy na wysokości powyżej 3 metrów; Pożądane wymagania związane ze stanowiskiem: - prawo jazdy kat. B, - kwalifikacje w zawodzie monter sieci, instalacji i urządzeń sanitarnych, hydraulik lub ślusarz, - świadectwo kwalifikacyjne uprawniające do zajmowania się eksploatacją urządzeń, - instalacji i sieci energetycznych na stanowisku eksploatacji (grupa G2), - minimum 2 lata pracy;

Miejsce pracy:

Katowice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach