kandydatów

Etat Programista cnc

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach miejsce pracy: Mikołów

Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach
Programista cnc
Miejsce pracy: Mikołów
Numer: StPr/21/2888
OBOWIĄZKI:
- Zakłady Mechaniczne WIROMET Spółka Akcyjna w Mikołowie poszukują kandydatów na stanowisko: tokarz CNC, programista- Opis stanowiska:1. programowanie tokarek CNC w oparciu o dokumentację techniczną,2. dobieranie narzędzi i ustalanie parametrów obróbki,3. optymalizacja procesu obróbki CNC,4. rozwiązywanie problemów technologicznych w trakcie bieżącej produkcji,5. opracowywanie procesów technologicznych wykonywanych elementów.- Godziny pracy: 7:00-15:00
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie branżowe, techniczne
Uprawnienia: Umiejętność pracy w zespole
Uprawnienia: Determinacja
Uprawnienia: Zaangażowanie
Uprawnienia: Kreatywność

Wymagania inne:

Wymagane wykształcenie min. średnie techniczne (preferowane na kierunkach mechanicznych). Mile widziane doświadczenie w obsłudze i programowaniu maszyn CNC. Wymagana praktyczna znajomość zagadnień z zakresu obróbki skrawaniem, znajomość nowoczesnych narzędzi skrawających, bardzo dobra znajomość i umiejętność czytania rysunku technicznego, pozytywne nastawienie.

Miejsce pracy:

Mikołów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 5 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach