kandydatów

Etat Logistyk / Magazynier

Firma: Kuhn Polska Sp. z o.o. miejsce pracy: Sosnowiec

KUHN Polska Sp. z o.o. jest wyłącznym autoryzowanym dystrybutorem wózków widłowych Mitsubishi w Polsce. Oddziały firmy mieszczą się w Sosnowcu (centrala) oraz Poznaniu. Jako przedstawiciel austriackiego koncernu KUHN Gruppe, zajmującego się dystrybucją urządzeń przemysłowych od 1974 roku, KUHN Polska systematycznie zwiększa swój udział na polskim rynku. Firma KUHN Gruppe rozwija się prężnie zaznaczając swoją działalność w 11 krajach Europy Środkowej i Południowej.

W związku z rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Logistyk / Magazynier
Miejsce pracy: Sosnowiec
ZADANIA:
  • rozładunek i załadunek wózków widłowych
  • dbanie o prawidłowy przepływ towarów i dostaw w magazynie oraz ich kontrola jakościowo-ilościowa
  • wystawianie i kontrola przyjmowanych dokumentów magazynowych
  • ochrona składowanych towarów przed uszkodzeniem i utratą ich wartości
  • kompletacja towaru na magazynie
OCZEKIWANIA:
  • wykształcenie średnie techniczne lub zawodowe techniczne
  • doświadczenie na podobnym stanowisku min. 1 rok
  • uprawnienia operatorskie na wózki widłowe – warunek konieczny
  • umiejętność pracy w zespole
  • doświadczenie we współpracy z kierowcami
  • odpowiedzialność, dokładność, zdyscyplinowanie
  • umiejętność obsługi komputera w stopniu dobrym

OFERUJEMY:

  • stabilną i ciekawą pracę w prężnie rozwijającej się międzynarodowej firmie
  • możliwość rozwoju, zdobywania doświadczenia i awansu zawodowego
  • szkolenia branżowe i kwalifikacyjne
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • umowę o pracę
  • grupowe ubezpieczenie NNW
  • profesjonalne narzędzia pracy i przyjazną atmosferę w zespole

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 28-10-2021
Wyświetleń: 172