kandydatów

Etat Specjalista ds. Kalkulacji i Ofertowania

Firma: Grupa ERBUD miejsce pracy: Katowice

ERBUD INDUSTRY to Spółka wchodząca w skład jednej z czołowych grup budowlanych w Polsce, realizująca wymagające projekty budowlane w segmencie inżynieryjno-energetycznym. Grupa, od ponad 30 lat działa na rynku polskim oraz na rynkach innych krajów Unii Europejskiej.

Specjalista ds. Kalkulacji i Ofertowania
Miejsce pracy: Katowice
Zadania:

Opis stanowiska pracy

Specjalista ds. Kalkulacji i Ofertowania będzie członkiem Zespołu Ofertowego. Będzie brać czynny udział w przygotowaniu ofert przetargowych. Zakres jego obowiązków będzie obejmował:

  • analizę i weryfikację dokumentacji przetargowej;
  • prowadzenie analiz technicznych i udział w studium wykonalności inwestycji;
  • kompletację, selekcjonowanie i analizę ofert podwykonawców usługi i dostawców urządzeń;
  • udział w prezentacjach i spotkaniach wyjaśniających z podwykonawcami usług i dostawcami urządzeń;
  • udział w konstruowaniu budżetu ofertowego.
Wymagania:

Oczekiwane kompetencje:

  • Wykształcenie wyższe z obszaru Energetyki i/lub Inżynierii Środowiska;
  • Orientacja na rynku dostawców technologii, producentów urządzeń i dostawców usług;
  • Umiejętności pracy w Zespole;
  • Zdolności analityczne;
  • Samodzielność i dobra organizacja pracy podczas wykonywaniu powierzonych zadań;
  • Praktyczna znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację podczas spotkań roboczych
  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office;

Oferujemy:

  • Możliwości zdobycia doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się firmie, realizującej ciekawe projekty technologiczne i energetyczne;
  • Pakiet opieki socjalnej (prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do aktywności sportowych, ZFŚS)
  • Możliwość rozwoju zawodowego, w tym szkolenia merytoryczne i językowe
Oferujemy:

Oferujemy:

Prosimy o dołączanie do aplikacji klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych widocznej po kliknięciu przycisku APLIKUJ.