Etat Sekretarka/sekretarz do oddziału administracyjnego w sądzie rejonowym katowice-zachód w katowicach.

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach miejsce pracy: Katowice

Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach
Sekretarka/sekretarz do oddziału administracyjnego w sądzie rejonowym katowice-zachód w katowicach. (o.kdr. 1100-1-8/21)
Miejsce pracy: Katowice
Numer: StPr/21/2936
OBOWIĄZKI:
- Więcej informacji na stronie: https://katowice-zachod.sr.gov.pl/ w zakładce "Oferty Pracy" - Dyrektor Sądu Rejonowego Katowice-Zachód w Katowicach ogłasza konkurs na stanowisko sekretarki/sekretarza do Oddziału Administracyjnego w Sądzie Rejonowym Katowice-Zachód w Katowicach.- Dyrektor Sądu Rejonowego Katowice-Zachód w Katowicach ogłasza nabór kandydatów w drodze konkursu na stanowisko sekretarki/sekretarza do Oddziału Administracyjnego.- Stanowisko należy do grupy stanowisk obsługi pomocniczej (stanowisko nieurzędnicze). - Adres Sądu: Sąd Rejonowy Katowice-Zachód w Katowicach, pl. Wolności 10, 40-078 Katowice - Oznaczenie konkursu: O.Kdr. 1100-1-8/21 - Liczba wolnych stanowisk: 1 stanowisko (1,0 etat) - Zakres zadań: 1. przygotowanie, przyjmowanie i wysyłanie korespondencji sądowej; 2. rejestracja wpływających pism w systemie informatycznym; 3. obsługa urządzeń biurowych; 4. udzielanie informacji telefonicznych w zakresie realizowanych obowiązków; 5. współpraca z wydziałami i oddziałami w zakresie obiegu korespondencji; 6. wykonywanie innych zadań zleconych przez przełożonego. - Godziny pracy: 7:30-15:30.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Wymagania inne:

Wymagania niezbędne: 1. wykształcenie średnie;2. pełna zdolność do czynności prawnych; 3. nieposzlakowana opinia; 4. niekaralność za przestępstwo lub przestępstwo skarbowe; 5. przeciwko kandydatowi nie może być prowadzone postępowanie o przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub przestępstwo skarbowe; 6. stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie na danym stanowisku; 7. bardzo dobra znajomość techniki pracy biurowej, biegła obsługa sprzętu komputerowego i pakietu MS Office (Excel, World) oraz obsługa urządzeń biurowych; 8. umiejętność pracy w zespole oraz pod presją czasu. Wymagania dodatkowe: 1. samodzielność; 2. umiejętność dobrej organizacji pracy; 3. odpowiedzialność, rzetelność, komunikatywność; 4. wysoki poziom kultury osobistej; 5. posiadanie doświadczenia w pracy w sądownictwie powszechnym.

Miejsce pracy:

Katowice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 400 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach