kandydatów

Etat Pomoc kuchenna

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Tychach miejsce pracy: Bieruń

Powiatowy Urząd Pracy w Tychach
Pomoc kuchenna
Miejsce pracy: Bieruń
Numer: StPr/21/1548
OBOWIĄZKI:
Dobra współpraca z personelem kuchennym, uczestniczenie w planowaniu jadłospisów i przygotowaniu według nich posiłków, przygotowywanie potraw zgodnie z wytycznymi kucharki, pomaganie w porcjowaniu i wydawaniu posiłków w wyznaczonych godzinach, przestrzeganie ustalonego podziału pracy w kuchni, dbanie o sprzęt znajdujący się w pomieszczeniach kuchennych, mycie (wyparzanie) naczyń i sprzętu kuchennego, sprzątanie kuchni, obieralni i innych pomieszczeń kuchennych, pranie fartuchów, ścierek, mycie okien z częstotliwością gwarantującą ich stałą czystość, pomaganie w zaopatrywaniu kuchni w artykuły spożywcze i sprzęty stanowiące wyposażenie kuchni, codzienne sprawdzanie urządzeń kuchennych, natychmiastowe zgłaszanie intendentowi lub Dyrektorowi szkoły powstałych usterek oraz wszelkich nieprawidłowości stanowiących zagrożenie zdrowia lub życia, oszczędne gospodarowanie produktami spożywczymi , środkami czystości, ponoszenie odpowiedzialności za sprzęt i naczynia znajdujące się w kuchni, doraźne zastępowanie kucharki w razie jej nieobecności, przestrzeganie Regulaminu Pracy i przepisów bhp i p/poż, reagowanie na wszystkie zdarzenia/sytuacje mogące stanowić zagrożenie dla bezpieczeństwa dzieci lub innych pracowników szkoły, współdziałanie z innymi pracownikami szkoły, w celu zapewnienia bezpieczeństwa dzieciom, zwracanie szczególnej uwagi w czasie przerw obiadowych na miejsca o zwiększonym zagrożeniu (miejsce wydawania i odbioru posiłków, stołówka), wykonywanie innych prac związanych z prawidłowym funkcjonowaniem szkoły skazanych przez intendenta lub Dyrektora.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Wymagania inne:

Wykształcenie zawodowe.

Miejsce pracy:

Bieruń

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę w zastępstwie

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tychach