kandydatów

Etat Technik ds. obsługi obiektów

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach miejsce pracy: Katowice

Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach
Technik ds. obsługi obiektów
Miejsce pracy: Katowice
Numer: StPr/21/2941
OBOWIĄZKI:
- Miejski Dom Kultury Koszutka w Katowicach ogłasza nabór na stanowisko TECHNIK DS. OBSŁUGI OBIEKTÓW.- Warunki pracy: 5/8 etatu.- Miejsce wykonywania pracy: Miejski Dom Kultury Koszutka ul. Grażyńskiego 47, 40-126 Katowice i filia Dąb ul. Krzyżowa 1, 40-111 Katowice.- Praca wykonywana w godzinach: 8:00-13:00.- Zakres obowiązków: 1. Czuwanie nad sprawnym działaniem instalacji urządzeń technicznych i sprzętu w budynkach oraz placu zabaw.2. Dbałość o stan techniczny budynków i terenów wokół budynków.3. Prowadzenie i sporządzanie dokumentacji spraw technicznych, przestrzeganie terminowości przeglądów.4. Koordynowanie i kontrola pracy pracowników i współpracowników obsługi i firm zewnętrznych.5. Prowadzenie książki obiektu budowlanego, zgodnie z wymogami przepisów prawa budowlanego.6. Dokonywanie merytorycznej kontroli faktur dotyczących remontów, usług i zakupów technicznych, za media: ogrzewanie cieplne, energię elektryczną, zużycie wody, ścieki, wywóz nieczystości itp.7. Nadzór nad sprawnym działaniem instalacji, urządzeń technicznych i sprzętu w budynkach.8. Podejmowanie środków niezbędnych do zabezpieczenia miejsca awarii i powiadomienie odpowiednich służb technicznych.9. Bieżące śledzenie powstających wszelkiego rodzaju uszkodzeń i awarii.10. Wykonywanie doraźnych zabezpieczeń miejsc wystąpienia awarii.11. Przekazywanie dokumentacjo do składnicy akt. 12. Przestrzeganie przeglądów gwarancyjnych, pogwarancyjnych i okresowych wszystkich instalacji, urządzeń i sprzętów w budynkach.13. Sporządzanie umów dotyczących spraw technicznych, nadzór nad ich realizacją.14. Sporządzanie i sprawdzanie dokumentacji technicznej, kosztorysów i protokołów odbioru technicznego.15. Sporządzanie i prowadzenie korespondencji z wykonawcami dokumentacji technicznych, instytucjami, urzędami i zainteresowanymi stronami.16. Zaopatrzenie w materiały techniczne, niezbędne do prawidłowego funkcjonowania budynków.17. Transport i przekazywanie uszkodzonych urządzeń technicznych i sprzętu do punktów napraw.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Wymagania inne:

Wymagania:1. Wykształcenie minimum średnie. 2. Obsługa komputera (MS Office), mile widziana znajomość przepisów prawa budowlanego3. Wysoka kultura osobista.4. Obowiązkowość.5. Uczciwość.6. Dyspozycyjność

Miejsce pracy:

Katowice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 1 881,25 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach