kandydatów

Etat Magazynier

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Świętochłowicach miejsce pracy: Ruda Śląska

Powiatowy Urząd Pracy w Świętochłowicach
Magazynier
Miejsce pracy: Ruda Śląska
Numer: StPr/21/0898
OBOWIĄZKI:
załadunek i rozładunek produktów, surowców, opakowań, utrzymywanie magazynu w należytym porządku, prace magazynowe, weryfikacja dokumentów dostaw pod kątem zgodności ilościowej i jakościowej, współpraca z działami produkcji, zakupów, logistyki
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Magazynier
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
Uprawnienia: wymagana książeczka sanepidu (lub gotowość do jej wyrobienia)

Wymagania inne:

p, uprawnienia do obsługi wózków widłowych, dyspozycyjność do pracy w systemie 4-brygadowym (12-to godzinnym), wysoka motywacja do pracyPracodawca oferuje: Dofinansowanie z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (,,wczasy pod gruszą, premie świąteczne etc.); Dofinansowanie do pakietu sportowego OK System; Imprezy integracyjne; Możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego na preferencyjnych warunkach; Zniżki na zakupy w sklepach firmowych Lambertz

Miejsce pracy:

Ruda Śląska

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Świętochłowicach