Etat Monter urządzeń elektrycznych - oferta dla osób z orzeczonym stopniem niepełnosprawności

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach miejsce pracy: Pyskowice

Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach
Monter urządzeń elektrycznych - oferta dla osób z orzeczonym stopniem niepełnosprawności
Miejsce pracy: Pyskowice
Numer: StPr/21/3087
OBOWIĄZKI:
Wykształcenie podstawowe/ zawodowe/ średnie; doświadczenie na ww. stanowisku mile widziane; zakres zadań: montaż przetykany układów elektronicnzych, testowanie źródeł światła (linijki LED, diody power LED), montaż wiązek do układów elektronicznych, kontrola optyczna układów po procesie lutowania, kontrola elektryczna układów elektronicznych, lutowanie elementów dodatkowych do układów elektronicznych; jedna zmiana; miejsce pracy: Pyskowice
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Monter maszyn elektrycznych
Wykształcenie: podstawowe, brak

Miejsce pracy:

Pyskowice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach