Etat Młodsza pielęgniarka/młodszy pielęgniarz szpitala i ambulatorium z izbą chorych aresztu śledczego w

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Bytomiu miejsce pracy: Bytom

Powiatowy Urząd Pracy w Bytomiu
Młodsza pielęgniarka/młodszy pielęgniarz szpitala i ambulatorium z izbą chorych aresztu śledczego w bytomiu
Miejsce pracy: Bytom
Numer: StPr/21/1258
OBOWIĄZKI:
Praca w bezpośredni kontakcie z osobami pozbawionymi wolności w specyficznym środowisku pracy związanym z izolacją, podwyższonym ryzykiem wystąpienia sytuacji trudnych i stresujących. Kandydatem może być osoba:posiadająca pełną zdolność do czynności prawnych oraz korzysta z pełni praw publicznych, dająca rękojmię prawidłowego wykonywania zadań, która nie była skazana prawomocnym wyrokiem sądu za przestępstwo umyślne lub umyślne przestępstwo skarbowe, albo wobec której nie został wydany prawomocny wyrok warunkowo umarzający postępowanie karne o takie przestępstwo, a także nie toczy się przeciwko niej postępowanie karne o takie przestępstwo, posiadająca odpowiednie do zajmowanego stanowiska wykształcenie (co najmniej średnie w zawodzie pielęgniarki) oraz prawo wykonywania zawodu, dająca rękojmię zachowania tajemnicy stosownie do wymogów określonych w przepisach o ochronie informacji niejawnych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, medyczne

Wymagania inne:

Wymagania: aktywne prawo wykonywania zawodu, nienaganny stan zdrowia.

Miejsce pracy:

Bytom

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 956 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bytomiu