Etat Stażysta w jednostce organizacyjnej śwk ohp/ceipm (docelowo specjalista ds. rozwoju zawodowego)

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach miejsce pracy: Katowice

Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach
Stażysta w jednostce organizacyjnej śwk ohp/ceipm (docelowo specjalista ds. rozwoju zawodowego)
Miejsce pracy: Katowice
Numer: StPr/21/2995
OBOWIĄZKI:
- Więcej informacji na stronie: http://www.slaska-bip.ohp.pl/?id=748- Śląska Wojewódzka Komenda Ochotniczych Hufców Pracy w Katowicach poszukuje kandydatów na stanowisko: Specjalista ds. rozwoju zawodowego / stażysta jednostce organizacyjnej ŚWK OHP/CEiPM Katowice - Zakres wykonywanych zadań: planowanie i realizacja kierunków rozwoju zawodowego (ścieżki rozwoju zawodowego) osób w wieku1825 lat, bezrobotnych, zagrożonych bezrobociem oraz poszukujących pracy, określanie kierunki szkoleń zgodnych z potrzebami pracodawców i klientów w szczególności uczestników i absolwentów OHP, odpowiedzialność za merytoryczne i organizacyjne koordynowanie szkoleń, ich przebieg, ocenę oraz zajmuje się analizą rynku pracy pod kątem zapotrzebowania na szkolenia- Miejsce pracy: Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży Katowice , Plac Grunwaldzki 8-10 40-950 Katowice- Godziny pracy: 7:45-15:45.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak

Wymagania inne:

Wymagania niezbędne:- wykształcenie wyższe, kierunek studiów w zakresie pedagogiki pracy, socjologii, polityki społecznej, zarządzania zasobami ludzkimi. - mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku zdobyte w pracy w publicznych służbach zatrudnienia, podmiotach samorządowych lub organizacjach pozarządowych ,- inicjatywa i zaangażowanie, znajomość rynku pracy - umiejętność pracy z młodzieżą,- pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych ; - znajomość ustawy o promocji zatrudnienia i instytucjach rynku pracy oraz przepisów z zakresu działania instytucji rynku pracy.

Miejsce pracy:

Katowice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach