kandydatów

Etat Samodzielny referent w referacie ds. inwentaryzacji

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach miejsce pracy: Katowice

Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach
Samodzielny referent w referacie ds. inwentaryzacji
Miejsce pracy: Katowice
Numer: StPr/21/2985
OBOWIĄZKI:
- Bliższe informacje na cuwkatowice.bip.gov.pl- Ogłasza się nabór nr 17/2021 na wolne urzędnicze stanowisko pracy samodzielny referent w Referacie ds. Inwentaryzacji 1 etat w Centrum Usług Wspólnych w Katowicach.- Osoba zatrudniona na wyżej wymienionym stanowisku będzie:1. prowadzić spisy z natury w jednostkach obsługiwanych zgodnie z ustalonym harmonogramem,2. współdziałać z Działem Księgowości CUW Katowice przy rozliczaniu inwentaryzacji w zakresie poprawności wyceny I rozliczenia spisu z natury przeprowadzonego w jednostkach obsługiwanych,3. prowadzić księgi inwentarzowe dla CUW Katowice.- Informacja o warunkach pracy:1. pełny wymiar czasu pracy - 1 etat,2. praca od pon do piątku od 7.30 15.30,3. praca po rozstrzygnięciu naboru od zaraz,4. miejsce pracy Katowice, ul. Graniczna 27, 40-017 Katowice,5. praca związana z przemieszczaniem się pomiędzy jednostkami obsługiwanymi, a siedzibą CUW Katowice,6. praca związana z wysiłkiem fizycznym i pracą na wysokości do 3 m,7. praca wymagająca łatwości nawiązywania kontaktów z pracownikami jednostek obsługiwanych,8. Centrum Usług Wspólnych w Katowicach nie zapewnia zatrudnienia w warunkach pracy zakładu pracy chronionej.- Godziny pracy: 7:30-15:30.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Wymagania inne:

Wymagania niezbędne:- Wykształcenie: średnie lub wyższe umożliwiające pracę na tym stanowisku,- Doświadczenie zawodowe: przy wykształceniu średnim 4 lat pracy (umowa o pracę), przy wykształceniu wyższym (umowa o pracę) 2 lata pracy,- doświadczenie w pracy w gospodarowaniu majątkiem,- posiadanie pełnej zdolności do czynności prawnych i korzystanie z pełni praw publicznych,- niekaralność za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe,- znajomość ustawy o finansach publicznych,- znajomość ustawy o rachunkowości,- znajomość ustawy o pracownikach samorządowych,- znajomość klasyfikacji Środków Trwałych,- umiejętność pracy w środowisku MS Office,- umiejętność dobrej organizacji pracy,- samodzielność,- komunikatywność i asertywność,- dokładność, skrupulatność.Wymagania dodatkowe:- doświadczenie w jednostce sektora finansów publicznych.

Miejsce pracy:

Katowice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

3 300 - 3 960 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach