kandydatów

Etat Telefoniczny Doradca Klienta

Firma: CCIG Group Sp. z o.o. miejsce pracy: Katowice

Wierzymy w ludzi i drzemiący w nich potencjał, bez względu na ich wiek i doświadczenie zawodowe. Dla nas liczy się Twoja postawa oraz to, w jaki sposób możemy rozwinąć poszczególne umiejętności. Od 19 lat wytyczamy trendy w branży call center, potrafimy nauczyć skutecznej obsługi klienta i rozwijać talenty.

Telefoniczny Doradca Klienta
Twoje zadania:
  • Telefoniczne nawiązywanie kontaktu ze stałymi klientami, obsługa połączeń,
  • Informowanie Klientów o dostępnych dla nich nowych możliwościach,
  • Doradzanie i sprzedaż usług oraz sprzętu z obszaru telefonii komórkowej,
  • Dbanie o wysoką jakość rozmów i realizację celów.
Nasze oczekiwania:
  • Lubisz rozmawiać z ludźmi - zwłaszcza przez telefon,
  • Zależy Ci na pracy w przyjaznej atmosferze z otwartymi ludźmi,
  • Jesteś nastawiony/a na jakość relacji i stały rozwój,
  • Sprawnie posługujesz się komputerem, urządzeniami mobilnymi i korzystasz na co dzień z internetu,
  • Chcesz poszerzyć swoją wiedzę z obszaru sprzedaży i obsługi klienta,
Oferujemy:
  • Stałą stawkę godzinową + premię za efekty,
  • Certyfikowane wdrożenie - wszystkiego Cię nauczymy,
  • Wsparcie managera oraz kolegów z zespołu - działamy zespołowo,
  • Wypłatę 2 razy w miesiącu,
  • Komfortowe warunki w biurze blisko centrum Katowic.

Podejmując z nami współpracę, możesz polecić także Twoich znajomych.