kandydatów

Etat Pracownik magazynu / Magazynier

Firma: EURO-FARMA ZUREK i Wspólnicy miejsce pracy: Sosnowiec

Salus International Sp. z o.o. istnieje od 1991 r. i jest jedną z liczących się hurtowni farmaceutycznych na rynku polskim. Misją naszej firmy jest kompleksowa obsługa farmaceutyczna aptek szpitalnych, otwartych, hurtowni oraz gabinetów stomatologicznych dbając przy tym o dobro i zdrowie pacjentów, a praca u nas - przygodą, która daje szansę tworzenia i realizacji niepowtarzalnych pomysłów. Cenimy ludzi ambitnych, uparcie dążących do celu, którzy z pasją podchodzą do życia i pracy. O wyborze kandydatów decydują kwalifikacje oraz umiejętności wymagane na oferowanym stanowisku.

Pracownik magazynu / Magazynier
Miejsce pracy: Sosnowiec
Obowiązki:
  • Kompletacja zamówień magazynowych na podstawie dokumentu WZ,
  • Przyjmowanie towaru
  • Dbanie o właściwe składowanie produktów
  • Utrzymanie porządku i czystości na stanowisku pracy
Wymagania:
  • Doświadczenie w pracy na magazynie
  • Zaangażowanie i sumienność w wykonywaniu zadań
  • Gotowość do pracy w trybie dwu zmianowym
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Zaświadczenie o niekaralności
Mile widziane:
  • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych
  • Zaświadczenie badań dla celów sanitarno-epidemiologicznych /książeczka sanepidowska
Oferujemy:
  • Umowa o pracę
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, działającej w stabilnej branży
  • Pracę od zaraz,
  • Kawa, herbata w przerwie śniadaniowej
  • Pakiet socjalny
  • Parking