kandydatów

Etat Nastawniczy

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Jastrzębiu-Zdroju miejsce pracy: Knurów

Powiatowy Urząd Pracy w Jastrzębiu-Zdroju
Nastawniczy
Miejsce pracy: Knurów
Numer: StPr/21/0979
OBOWIĄZKI:
Obsługa urządzeń sterowania ruchem kolejowym znajdujących się na drodze przebiegu, posługiwanie się narzędziami i urządzeniami zainstalowanymi w tym celu
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
Uprawnienia: stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie na stanowisku
Uprawnienia: poświadczone uprawnienia na proponowane stanowisko

Miejsce pracy:

Knurów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

3 355 - 4 170 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Jastrzębiu-Zdroju