kandydatów

Etat Technik informatyk

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Rudzie Śląskiej miejsce pracy: Ruda Śląska

Powiatowy Urząd Pracy w Rudzie Śląskiej
Technik informatyk
Miejsce pracy: Ruda Śląska
Numer: StPr/21/1080
OBOWIĄZKI:
nadzór i zarządzanie infrastrukturą informatyczną firmy, administrowanie sieciami informatycznymi firmy oraz serwerami, zarządzanie eksploatacją sprzętu komputerowego i oprogramowania, w tym serwis sprzętu komputerowego, bieżący nadzór nad poprawnością działania sprzętu komputerowego i sprzętu peryferyjnego, konfiguracja urządzeń sieciowych, nadzór nad bezpieczeństwem danych, opieka informatyczna dla użytkowników sprzętu komputerowego i oprogramowania, diagnozowanie uszkodzeń sprzętu, nadzór nad legalnością stosowanych przez użytkowników programów, modernizacja sprzętu komputerowego i oprogramowania, w tym instalowanie zakupionego sprzętu komputerowego i oprogramowania, wprowadzenie do systemu nowych użytkowników 9tworzenie kont itp.)
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Wymagane wykształcenie min. średnie techniczne (preferowane kierunki informatyczne), bardzo dobra znajomość obsługi systemów operacyjnych z rodziny MS Windows i Linux, dobra znajomość zasad działania sieci LAN oraz usług w niej występujących, umiejętność wykonywania czynności obsługowych i naprawczych sprzętu komputerowego, samodzielność w działaniu, dokładność, terminowość, mile widziana znajomość baz danych: Oracle, języka SQL.

Miejsce pracy:

Ruda Śląska

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Rudzie Śląskiej