kandydatów

Etat Pedagog

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu miejsce pracy: Sosnowiec

Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu
Pedagog
Miejsce pracy: Sosnowiec
Numer: StPr/21/1375
OBOWIĄZKI:
Przeprowadzanie analizy sytuacji osobistej, zdrowotnej i rodzinnej kandydatów do przysposobienia dziecka, kwalifikacja dzieci zgłoszonych do przysposobienia, dobór rodziny przysposabiającej właściwej ze względu na potrzeby dziecka, współpraca z sądem opiekuńczym, prowadzenie dokumentacji z wykonywanych zadań, współpraca z podmiotami systemu wspierania rodziny;Praca na czas określony : 3 m-ce na ok. próbny, następna 01.03.-31.12.2022r.Godzina zakończenia pracy: 13:00
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne
Uprawnienia: doświadczenie w pracy w zespole
Uprawnienia: obsługa komputera i wykorzystanie internetu

Wymagania inne:

obywatelstwo polskie, wyższe wykształcenie magisterskie na kierunku pedagogika, co najmniej roczny staż pracy z dziećmi w instytucjach, w których zakres działania obejmuje opiekę nad dzieckiem, niekaralność

Miejsce pracy:

Sosnowiec

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu