kandydatów

Etat Project Manager

Firma: AWAKEN sp. z o.o. miejsce pracy: Katowice

Ogłoszenie numer: 6004965, z dnia 2021-11-12

AWAKEN sp. z o.o.

Jesteśmy firmą specjalizującą się w dostarczaniu wyrafinowanych rozwiązań digitalowych dla klientów z różnych branż, pomagając im osiągać ambitne cele. Nasze kreacje sprawiają, że nasi klienci w Polsce i za granicą poruszają emocje swoich odbiorców. Pracujemy dla topowych marek (m.in. Ferrari, Castrol, Carrefour, Roche, Bosch, Porsche czy Koenigsegg) a nasze rozwiązania wzbudzają entuzjazm i ekscytację klientów. Tworzymy strategie marketingowe i strony internetowe, które realizują cele biznesowe, zachwycają designem i skutecznością.

Project Manager

Miejsce pracy: śląskie / Katowice

Opis stanowiska

Jeśli jesteś skrupulatnym organizatorem, potrafisz doskonale komunikować się z ludźmi, jesteś naturalnym liderem oraz traktujesz problemy jak wyzwania z którymi proaktywnie sobie radzisz… to zachęcamy do przeczytania dalszej części tego ogłoszenia.

Do Twoich obowiązków będzie należało:

- koordynowanie realizacji projektów na styku marketingu i web developmentu
- budżetowanie projektów i dbanie o ich realizację w zadanych parametrach
- nadzór nad zespołem specjalistów z różnych dziedzin (programiści, designerzy, copywriterzy, marketingowcy)
- tworzenie estymacji czasowych, rozdzielanie projektów i zadań pomiędzy członków zespołu i pilnowanie harmonogramów realizacji
- utrzymywanie komunikacji bezpośrednio z klientami (także w języku angielskim)
- ciągła analiza ryzyk i parametrów biznesowych realizowanych projektów
- optymalizacja pracy zespołu, proponowanie i wdrażanie usprawnień
- projektowanie procesów i rozwijanie dokumentacji produkcyjnej

Wymagania

Twoje umiejętności i doświadczenia muszą zawierać:

doskonałe umiejętności komunikacyjne zarówno z zespołem w firmie jak i z klientami (rozumiane jako: jasność przekazywanych informacji, umiejętność zadawania właściwych pytań, słuchanie ze zrozumieniem)
tworzenie planów projektów, opracowywanie budżetów i harmonogramów realizacji
dobre umiejętności analityczne (zbieranie danych i wyciąganie wniosków)
znajomość poprawnego wyznaczania celów i skutecznego delegowania zadań
znajomość zagadnień i bieżących trendów w zakresie tworzenia stron internetowych
minimum rocznego doświadczenia w prowadzeniu projektów
znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację z anglojęzycznymi klientami (min. B1+)

Fajnie jeśli dodatkowo:

znasz wybrane metodyki wspomagające prowadzenie projektów (PMI, Agile, Scrum, RAD, Lean, inne…)
rozumiesz kwestie SEO
cechuje Cię kreatywność i duża otwartość na zmianę
masz proaktywną postawę
świetnie dogadujesz się z ludźmi
masz umiejętności negocjacyjne
jesteś mistrzem excela i lubisz pracę z liczbami

Oferujemy

Stałego wynagrodzenie oraz premii powiązanej z realizacją wskaźników
Dużego wpływu na rozwój zarządzania projektami w firmie

Dynamiczny rozwoju Twoich umiejętności (ciągle się szkolimy)
Wszelkie niezbędne narzędzia pracy (aplikacje SaaS, telefon, komputer)

Jest jeszcze kilka innych miłych benefitów pracy z nami:

  • Praca w naszej przyjaznej przestrzeni biurowej w Fabryce Porcelany w Katowicach
  • Sprzęt roboczy z logiem nadgryzionego jabłka na odwrocie
  • Tyle kawy i herbaty ile zdołasz wypić
  • Karta Benefit Multisport