kandydatów

Etat Aplikant radcowski / Prawnik

Firma: Marcin Lampart i Partnerzy Kancelaria Radców Prawnych Spółka Partnerska miejsce pracy: Gliwice

Ogłoszenie numer: 6005130, z dnia 2021-11-12

Marcin Lampart i Partnerzy Kancelaria Radców Prawnych Spółka Partnerska

Kancelaria funkcjonuje na rynku od 2001r. W tym czasie zawsze zajmowała się, inzajmuje nadal, obsługą przedsiębiorców, od osób fizycznych prowadzących działaność gospodarczą po spółki akcyjne, w tym notowane na Giełdzie Papierów Wartościowych. Nasi Klienci prowadzą działalność w różnych branżach gospodarzych, a Kancelaria zapewnia im profesjonalną pomoc prawną. Świadczymy także obsługę osób fizycznych. Jesteśmy małą, ale nowoczesną Kancelarią, wykorzystującą również nowoczesne technologie.

Aplikant radcowski / Prawnik

Miejsce pracy: śląskie / Gliwice

Opis stanowiska

W zakresie obowiązków poszukiwanego kandydata/kandydatki mieścić się będą typowe czynności jakie wykonywane są w kancelariach prawnych (takie jak przygotowywanie projektów pozwów, pism procesowych, wniosków, umów, opiniowanie dokumentów, przygotowywanie opinii prawnych, analiza orzecznictwa, przygotowywanie i gromadzenie dokumentacji w postępowaniach prowadzonych przez kancelarię, uzyskiwanie informacji o stanie spraw sądowych i pozasądowych prowadzonych przez Kancelarię, wsparcie pracy sekretariatu Kancelarii).

Wymagania

  • aplikant aplikacji radcowskiej lub prawnik bez aplikacji,
  • ciekawość i zaangażowanie, pomysłowość w rozwiązywaniu problemów prawnych, proaktywność w działaniu,
  • odpowiedzialność, staranność działania, samodzielność działania, kultura osobista.

Mile widziane:

  • minimum roczne udokumentowane doświadczenie zawodowe w pracy w kancelarii radców prawnych bądź adwokatów, ewentualnie w pionie prawnym przedsiębiorstw, spółdzielni, innych organizacji bądź w administracji samorządowej lub rządowej,
  • doświadczenie w obsłudze pakietu MS Office, programu LEX, Kleos,
  • doświadczenie w jednej z wymienionych dziedzin prawa: prawo gospodarcze i handlowe, prawo zamówień publicznych, prawo budowlane i nieruchomości, prawo autorskie, prawo medyczne, prawo pracy.

Oferujemy

  • pracę na podstawie umowy o pracę w zgranym zespole obsługującym rozwijających się przedsiębiorców,
  • niezbędne narzędzia,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • stabilność zatrudnienia po okresie próbnym.

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 12-11-2021
Wyświetleń: 212