kandydatów

Etat Opiekun medyczny/opiekun

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu miejsce pracy: Zabrze

Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu
Opiekun medyczny/opiekun
Miejsce pracy: Zabrze
Numer: StPr/21/1758
OBOWIĄZKI:
Działanie na rzecz mieszkańców w ramach zespołu terapeutyczno-opiekuńczego, współpraca z pracownikami pierwszego kontaktu oraz kontynuowanie realizacji zadań wynikających z indywidualnych planów wsparcia mieszkańców, opracowanych przez zespół terapeutyczno- opiekuńczy. Pomoc mieszkańcom w codziennych czynnościach z zakresu samoobsługi i higieny osobistej(mycie, kąpanie, czesanie, golenie, ubieranie, karmienie, pomoc w słaniu łóżek, zmianie bielizny pościelowej i inne). Aktywizowanie mieszkańców w celu zwiększenia ich samodzielności życiowej. Dbanie o sprawność fizyczną i psychiczną mieszkańców, dbanie o zdrowie mieszkańców, dbanie o bezpieczeństwo mieszkańców, dbanie o porządek w lokalu mieszkalnym, dbanie o odzież, obuwie mieszkańców oraz utrzymanie ich w należytej czystości i porządku. Praca na 2 zmiany 7.00-19.00, 19.00-7.00 - równoważny czas pracy.Umowa na czas zastępstwa z możliwością dalszego zatrudnienia
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak, kierunek: opiekun w domu pomocy społecznej, opiekun medyczny

Wymagania inne:

wykształcenie min. średnie lub policealne o profilu: opiekun w domu pomocy społecznej, opiekun medyczny, inne; umiejętności: komunikatywność, umiejętność pracy w zespole, sumienność, uczciwość, samodzielność, umiejętność i łatwość nawiązywania kontaktu z osobami niepełnosprawnymi, empatia, wysoka kultura osobista; uprawnienia: kwalifikacje uprawniające do wykonywania zawodu opiekuna; doświadczenie zawodowe: mile widziane doświadczenie w pracy w DPS lub w pracy z osobami z zaburzeniami psychicznymi

Miejsce pracy:

Zabrze

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę w zastępstwie

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu