Etat Monter, instalator, serwisant systemów zabezpieczeń technicznych

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Świętochłowicach miejsce pracy: Bytom

Powiatowy Urząd Pracy w Świętochłowicach
Monter, instalator, serwisant systemów zabezpieczeń technicznych
Miejsce pracy: Bytom
Numer: StPr/21/0922
OBOWIĄZKI:
instalacje i serwis systemów alarmowych: sygnalizacji włamania i napadu (SSWiN), instalacje i serwis systemów kontroli dostępu (SKD), instalacje i serwis systemów telewizji przemysłowej (CCTV, CCTV IP), instalacje i serwis systemów okablowania strukturalnego, telekomunikacyjnego, sieci LAN
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Technik systemów zabezpieczeń technicznych osób i mienia (wymagany staż - lata: 1)
Zawód: Monter / konserwator urządzeń zabezpieczeń technicznych osób i mienia (wymagany staż - lata: 1)
Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
Uprawnienia: znajomość podstaw sieci LAN
Uprawnienia: umiejętność czytania dokumentacji technicznej
Uprawnienia: znajomość podstaw elektrotechniki, elektroniki

Wymagania inne:

sdoświadczenie w serwisowaniu systemów alarmowych, p/pożarowych, telewizji przemysłowej, niekaralność, dyspozycyjność, gotowość do pracy w delegacji, dokładność i rzetelność, zaangażowanie w wykonywane projekty, kreatywność podczas prac i planowania, umiejętność pracy w zespole, mile widziane uprawnienia SEP do 1kV, mile widziane uprawnienia na podesty samojezdne- zwyżki

Miejsce pracy:

Bytom

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

3 500 - 5 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Świętochłowicach