Etat Młodszy specjalista / specjalista w bibliotece głównej (ciniba) (35/nbg/2021)

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach miejsce pracy: Katowice

Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach
Młodszy specjalista / specjalista w bibliotece głównej (ciniba) (35/nbg/2021)
Miejsce pracy: Katowice
Numer: StPr/21/3056
OBOWIĄZKI:
- Ogłoszenie nr 35/NBG/2021 UNIWERSYTET EKONOMICZNY W KATOWICACH poszukuje pracownika na stanowisko: MŁODSZEGO SPECJALISTY / SPECJALISTY W BIBLIOTECE GŁÓWNEJ (CINiBA).- Zakres obowiązków: bieżące monitorowanie pism przychodzących i wychodzących z jednostki, prowadzenie sekretariatu Biblioteki Głównej, pośrednictwo w procedowaniu spraw związanych z funkcjonowaniem Biblioteki, współpraca z administracją Uniwersytetu Ekonomicznego w zakresie wdrażania regulaminów, zarządzeń i innych ustaleń normujących tok pracy, nadzorowanie przepływu informacji pomiędzy Biblioteką a innymi jednostkami Uczelni, prowadzenie dla każdego pracownika Biblioteki Głównej miesięcznych kart ewidencji czasu pracy, sporządzanie miesięcznego harmonogramu pracy agend Biblioteki Głównej, sporządzanie rocznego planu urlopów, prowadzenie spisu pieczęci używanych przez Bibliotekę Główną (kontrola stanu), znajomość wewnętrznych przepisów prawa oraz aktów normatywnych Uczelni, prowadzenie ewidencji wykorzystania pomieszczeń szkoleniowych, podnoszenie kwalifikacji w zakresie narzędzi i metod, usprawniających pracę sekretariatu. - Godziny pracy: 7:30-15:30.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak

Wymagania inne:

Niezbędne wymagania: - wykształcenie wyższe (preferowany profil: zarządzanie i administracja).Wymagania dodatkowe: - znajomość programów pakietu MS Office (Word, Excel), - znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

Miejsce pracy:

Katowice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

3 400 - 3 900 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach